Vločkovač a projiskřovač (flockfix)1 lt

Kód: 100901601
Značka: Chemoform CZ
182 Kč –13 %
100901601 Vlockovac projiskrovac 1l
182 Kč –13 % 158 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

V bazénu se může občas objevit jemný zákal, který nelze běžným filtrováním odstranit. Flokulant je speciální tekutý přípravek k odstranění takovýchto kalů z bazénu. Vyvločkováné nečistoty můžete jednoduše odsát z bazénu.

Charakteristika vločkovače:

Působí v širokém rozsahu pH, je pH neutrální, vhodný pro soukromé i veřejné bazény, komunální a průmyslové čistírny odpadních vod.

Použití vločkovače a dávkování:

Pro soukromé bazény: Ke zvýšení účinnosti filtrace nalít pomalu cca 50 - 100 ml na 10 m3 vody při běžícím filtračním zařízení do přepadu vody nebo do skimmeru. Po 2 - 3 dnech propláchnout filtraci. Lepšího výsledku se dosáhne, když v cca 50 - 100 ml namočíte mycí houbu a vložíte ji do skimmeru. Tak se dosáhne kontinuálního vyvločkování.

Pro veřejné bazény: Dávkovací zařízení nastavíme na dávkování 0,5 - 1,0 g/m³ oběhové vody. Přípravek je možné ve vhodné nádobě ředit vodou a poté nalévat do bazénu podél jeho okraje. Takto připravený roztok spotřebujte do 1 týdne. Přípravek nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi!

Po použití vločkovače je vhodné důkladně proprat filtraci - kartuši i pískovou, aby byl opět zajištěný její plný výkon.

Použití po šokovém ošetření vody - na jaře po napuštění bazénu nebo v sezóně při řešení problémů s vodou se může po šokovém ošetření vody objevit ve vodě různé zabarvení. Použijte vločkovač podle výše uvedeného návodu, případně i opakovaně a průběžně propírejte filtraci. Až je voda křišťálově čistá ještě se přidá drobné množství vločkovače pro dlouhodobý efekt.

Pozor na předávkování vločkovače - může se vytvořit bílý zákal, který se pak těžko odstraňuje. Více naleznete v naší poradně bazénové chemie. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vločkovače
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení