Věrnostní program

Koncový zákazník

registrace - sleva 3%

od 20.000,-Kč  - sleva 5% trvale

Wellness centra 

registrace - sleva  5%

 dále individuální sleva 

Velkoobchod 

registrace - sleva 5% 

dále individuální sleva

 

Výhody registrace


 
Pro registrované zákazníky máme nachystaný také systém věrnostních slev.  V okamžiku registrace získáváte od nás trvalou slevu ve výši 3%. 
Po dosažení celkového objemu objednávek 20 000 Kč dostanete od nás již trvale slevu 5% na veškerý sortiment. **

 
Každý zákazník má právo také na speciální nabídky, které se na našich stránkách objevují. Tyto speciální akce vám budeme zasílat na email, který zadáte v registračním formuláři. Ty koupíte vždy s akční a vaší osobní cenou. Získáte tak dvojnásobnou slevu a to se už přeci vyplatí!

 
V našem internetovém obchodě nabízíme také množstevní slevy pro obchodníky a wellness centra. Prodáváte bazénovou chemii ve svém obchodě a máte zájem ji kupovat levně? Zaregistrujte se jako velkoobchodník či wellness centrum  zde 


**  Upozornění: Slevy se netýkají Akčních nabídek a výprodeje. Vířivé bazény, infrasauny, sauny a ostatní velká zařízení se započítávají do objemu věrnostních slev, nevztahuje se ale na ně výše věrnostní slevy. Uvedené výše slev se odvozují z doporučených cen výrobců.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení