Flockfix Super N - professional koncentrát 20 kg

Kód: 100903020
Značka: Chemoform CZ
2 325 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální přípravek pro větší veřejné bazény. Velmi úsporné dávkování, při optimálním provozu stačí i 2 ml na 1 m3 vody denně. Má velmi dlouhou životnost, ani při dlouhém skladování netvoří usazeniny narozdíl od běžných vločkovačů usazeniny na dně barelu. Ani při nadměrném dávkování se snadno nepřevločkuje. Dobře se snáší se všemi druhy úpravy vody.

Charakteristika vločkovače Super N:

Vločkuje v širokém spektru pH, optimálně 6,5   7,2 rychlé silné zvločkování používá se neředěný pro bazény, komunální a průmyslové odpadní vody.

Použití vločkovače a dávkování:

Pro veřejné bazény: Ideální je hodnota pH v rozpětí 7,0 - 7,4. Používá se přímo z přepravního balení. K průběžnému vločkování nastavte dávkovací zařízení na 1 - 7 g na každých 10 m³ oběhové vody.

Upozornění: Chcete li změnit přípravek Flockfix Super N (Číslo výr. 0903) za Flockfix Vločkovač (Číslo výr. 0901), je potřeba celý oběhový systém důkladně vypláchnout čistou vodou. Jinak hrozí nebezpečí zvločkování přípravků v potrubí.

Flockfix Super N nevystavujte teplotám pod 10 ° C. Je li voda v pořádku a jsou splněny hygienické parametry, může být vločkování mimo provozní dobu přerušeno. Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi!
 

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vločkovače
Záruka: 2 roky