SPA Super změkčovač 250 ml

Kód: 501191002
Značka: Chemoform CZ
289 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální přípravek k odstranění vodního kamene a kovů z vody ve whirlpoolech. Prodlužuje životnost cirkulačního okruhu a filtrace - velmi úsporné dávkování!

Kovy a vodní kámen velmi negativně ovlivňují kvalitu vody. Tvrdá voda a voda s vysokým obsahem kovů snižuje účinnost dezinfekčních přípravků. Je zde také velké riziko usazování těchto pevných látek na stěnách vany a v cirkulačním okruhu. Po každém novém napuštění vany vodou doporučujeme snížit tvrdost vody na hodnotu 5 - 7°dh.

Přípravek SPA Super změkčovač odstraní vápník a další minerály, jako železo, měď, stříbro a ostatní kovy. Stabilizuje tak kvalitu vody a snižuje spotřebu další chemie. Rozpouští kovové a vápenité usazeniny ze stěn vany bez nutnosti vypouštění vody.

SPA Super změkčovač - použití a dávkování:


Před použitím upravte hodnotu vody na pH 7,5. Při běžící filtraci dávkujte 30 - 60 ml na 1000 litrů přímo do vany vířivky. Filtrační zařízení nechte v chodu 48 hodin. Je nutné také průběžně propírat filtrační vložku. Zkontrolujte a upravte hodnotu pH zpět na 7,0 - 7,4.

Upozornění:

Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba vířivých bazénů
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení