SPA Super změkčovač 250 ml

Kód: 501191002
Značka: Chemoform CZ
259 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální přípravek k odstranění vodního kamene a kovů z vody ve whirlpoolech. Prodlužuje životnost cirkulačního okruhu a filtrace - velmi úsporné dávkování!

Kovy a vodní kámen velmi negativně ovlivňují kvalitu vody. Tvrdá voda a voda s vysokým obsahem kovů snižuje účinnost dezinfekčních přípravků. Je zde také velké riziko usazování těchto pevných látek na stěnách vany a v cirkulačním okruhu. Po každém novém napuštění vany vodou doporučujeme snížit tvrdost vody na hodnotu 5 - 7°dh.

Přípravek SPA Super změkčovač odstraní vápník a další minerály, jako železo, měď, stříbro a ostatní kovy. Stabilizuje tak kvalitu vody a snižuje spotřebu další chemie. Rozpouští kovové a vápenité usazeniny ze stěn vany bez nutnosti vypouštění vody.

SPA Super změkčovač - použití a dávkování:


Před použitím upravte hodnotu vody na pH 7,5. Při běžící filtraci dávkujte 30 - 60 ml na 1000 litrů přímo do vany vířivky. Filtrační zařízení nechte v chodu 48 hodin. Je nutné také průběžně propírat filtrační vložku. Zkontrolujte a upravte hodnotu pH zpět na 7,0 - 7,4.

Upozornění:

Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba vířivých bazénů
Záruka: 2 roky