GUAA POOL WHIRLPOOL SET - bezchlorová chemie

Kód: GUAW01
Značka: GUAPEX
1 750 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezchlorová úprava vody ve vířickách - návod ke staženíKompletní sada bezchlorové chemie, jež je určená pro vířivé bazény v domácích wellness i komerční použití.

Původní název produktu Sada GUAA Whirlpool

Set bezchlorové chemie pro vířivky obsahuje:

  • GUAa-WHIRLPOOL (1 litr) – běžná polymerová dezinfekce vody a likvidace řas
  • GUAa-WHIRLPOOL Antifoam (1 litr) – odpěňovač – přípravek odstraňující nežádoucí pěnu z vířivých van.
  • GUAa-OXI (0,8 kg) – oxidace vody, odstranění organických nečistot, projasnění vody
  • pH minus (1,4 kg) – přípravek na snížení pH vody ve vířivé vaně.
  • Sadu vonných esencí (6×15 ml) – sada vonných esencí pro všechny typy vířivých van. 
 

Dávkování bezchlorové chemie pro vířivky:

  • Při běžném provozu dávkujeme GUAa Whirlpool v dávce 100 ml/1 m3 vody. Dávkuje se pouze 1× za 7–14 dní přímo do vířivé vany.
  • Současně se GUAa Whirlpool používá s přípravkem GUAa Oxi, který slouží k aktivaci bezchlorové chemie a s jeho kombinací zajišťuje dlohodobé udržení kvality vody ve vířivce. Zároveň slouží k projasnění vody. Dávkování: 20–25 g/1 m3 vody. Ideální způsob dávkování je rozpuštění vypočtené dávky ve vodě (cca 5 l kbelík) o teplotě > 25 oC a následné rozlití po hladině vody. Dávkování se provádí při zapnuté cirkulaci.
  • Hodnota pH je ideální v rozmezí 7,0 - 7,2 a k tomu slouží přípravek pH minus. Udržujte neustále správné pH a nebudete mít problém s účinností bezchlorové bazénové chemie GUAa. Dávkování: 10 g přípravku pH minus na 1 m3 vody sníží hodnotu pH vody o 0,1. Odměřenou dávku přípravku dávkujte do nádoby s vodou, rozmíchejte a nalejte do vířivé vany. Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci nebo masážních tryskách. V případě, že máte hodnotu pH vody nižší, než 7,0 - 7,2 použijte přípravek pH plus pro zvýšení hladiny pH.
  • GUAa antifoam slouží především k potlačení nežádoucí pěnivosti ve whirlpoolu.  Dávkování: 10ml/m3 vody. Přípravek se aplikuje přímo na pěnu ve vířivé vaně. Účinek je okamžitý. Doporučujeme dávkovat při zapnuté filtraci.

Bezchlorová chemie GUAa

Voda ošetřená bezchlórovými přípravky GUAa nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udrží vodu ve Vaší vířivé vaně křišťálově čistou. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii vířivé vany a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody.
GUAa je bezchlórová chemie nové generace. Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu.
 

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie pro vířivky
Záruka: 2 roky