GUAa POOL WHIRLPOOL ANTIFOAM - odpěňovač

Kód: GUAW04
Značka: GUAPEX
349 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původní název produktu GUAA Whirlpool Antifoam 1 lt

Vysoce účinný tekutý přípravek určený k potlačení nežádoucí pěny ve vířivých vanách. Pěnění vody může ve vířivkách způsobovat zvýšená zátěž, ale také časté používání vonných esencí popř. olejů na zvláčnění kůže. Přípravek snižuje povrchové napětí vody a tím odstraňuje nežádoucí pěnu. Při provozu vířivek je vhodné před vstupem se omýt za pomocí neutrálního mýdla a odstranit tak veškeré krémy, které se používají v tělové kosmetice. Všeobecně se dá říci, že voda ve vířivé vaně, která často pění začíná být nevhodná k používání. Je vhodné počítat s výměnnou celého objemu vody, popř. pouze část objemu vody ve vířivé vaně.

Dávkování GUAa POOL WHIRLPOOL ANTIFOAM:

  • 10ml/m3 vody. Přípravek se aplikuje přímo na pěnu ve vířivé vaně rozlitím po hladině. Účinek je okamžitý. Doporučujeme dávkovat při zapnuté filtraci. Lze použít také rozprašovací hlavici pro rychlejší účinek.

Bezchlorová chemie GUAa

Voda ošetřená bezchlórovými přípravky GUAa nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udrží vodu ve Vaší vířivé vaně křišťálově čistou. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii vířivé vany a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody.
GUAa je bezchlórová chemie nové generace. Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie pro vířivky
Záruka: 2 roky