GUAA POOL SMALL POOL SET - sada pro menší bazény

Kód: GUA1001
Značka: GUAPEX
1 350 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na použití bezchlorové chemie pro malé bazény (soubor PDF)

Původní název produktu Sada bazénové chemie GUAA

Kompletní sada bezchlorové bazénové chemie. Je určena pro všechny typy bazénů – venkovní i zastřešené, s filtrací i bez filtrace, vířivky, whirlpooly, spa. I pro komerční využití. Sada je určená pro bazény do 20m3. Výhodná cena oproti samostatným položkám.

Obsah balení:

GUAASMALL POOL (1 litr) – běžná dezinfekce vody a likvidace řas
GUAA POOL SHOCK (1 litr) – šoková dezinfekce při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny, zazimování bazénu
GUAA POOL OXI (0,8 kg) – oxidace vody, odstranění organických nečistot, projasnění vody
GUAA POOL FLOCK (1 litr) – vločkovač a zjiskřovač bazénové vody

Vlastnosti bezchlorové bazénové chemie:

Bazénová voda ošetřená výrobky bezchlorové bazénové chemie GUAPEX nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice – nezpůsobuje alergie. Sada má výrazný účinek proti mikroorganismům a řasám a udží vodu ve Vašem bazénu kříšťálově čistou po celou sezónu. Přípravky nepoškozují stavbu ani technologii bazénu a na rozdíl od chlorových preparátů jsou ve vodě stabilní i při vyšších teplotách vody.
GUAA je bezchlorová bazénová chemie nové generace. Je ideální pro rodiny s dětmi, alergiky, astmatiky a ekzematiky. Plnohodnotně nahrazuje chlorové preparáty a nabízí daleko příjemnější koupání pro celou Vaši rodinu.

Dávkování:

Dávkujete pouze 1× za 12 dní přímo do bazénu nebo přes filtrační zařízení.
 

Doporučené další přípravky

  • pH minus granulát (v případě zvýšené hodnoty pH, většinou při napouštění z vodovodního řádu pro snížení na požadovanou hodnotu pH 7,0 , 7,4.
  • pH plus granulát (pro zvýšení pH pokud jsou hodnoty nízké)
  • Duke GP tester (na měření hodnot pH a desinfekce ve vodě) Použitím testeru jste schopní oproti běžnému pravidelnému dávkování bezchlorové chemie ušetřit poměrně zajímavé částky díky přesnému dodávkování na požadovanou koncentraci. 

 

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezchlorová chemie
Záruka: 2 roky