Peelingová sůl - Citrón

Kód: 2393/500
Značka: Lacoform
376 Kč –2 %
475 saunova peelingova sul citron
376 Kč –2 % 365 Kč / ks
Skladem
Varianty kg
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Podmínkou kvalitního peelingu, který dokonale a do hloubky vyčistí pokožku, je správná velikost jednotlivých zrn a harmonie mezi hrubostí a jemností. Chceme pokožku zbavit odumřelých tkání a nečistot z hloubky pórů a současně nepoškodit zdravou kůži. V případě solného peelingu je také nutné zjemnit dezinfekční účinky soli velmi kvalitním olejem, aby nebyl peeling příliš agresivní a nedráždil pokožku či nezpůsoboval nepříjemné pálení v místě neviditelných odřenin.

Peelingové soli Lacoform jsou mlety do správné hrubosti a neobsahují ostré krystaly. Sůl je důkladně promíchána s tělovým olejem. Neutrální peelingová sůl neobsahuje žádné aromatické složky. Aromatizované peelingové soli Lacoform jsou doplněné o nejčastěji žádané vůně našich éterických olejů. Pro nadšence používání peelingu můžeme nabídnout možnost kombinace neutrální peelingové soli pro kombinaci s éterickými oleji z naší nabídky. 

Peelingová sůl se při aplikaci pomalu rozpouští a stéká z pokožky spolu s nečistotami. Jeho aplikace v sauně má mnohem vyšší účinky než aplikace v domácí sprše. Naše pleť je v sauně prohřátá, tělo přirozeně vytlačuje nečistoty z hlubin pokožky spolu s potem. Jemné tření peelingovou solí zdokonaluje čistící proces a umožňuje rychlejší obnovu pleti, navíc zvyšuje účinky sauny - zesiluje pocení. Sůl navíc dodává pokožce cenné minerály.  Použití peelingových solí přináší osvěžení, úlevu a pocit dokonalé očisty.

Návod k použití: V sauně nebo v parní kabině roztírejte konečky prstů malé množství peelingové soli na celé tělo krouživými pohyby. Sůl lze aplikovat i po saunování ve sprše před samotnou sprchou (například ve veřejné sauně, kde není použití peelingu podporováno). Peelingová sůl je anorganická, lehce vysušuje pokožku. Doporučujeme proto po ukončení všech saunových cyklů aplikovat na pleť slabou vrstvu přírodního oleje (kokosový, olivový dle Vašich zvyků) nebo lehkého hydratačního mléka. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esence
Záruka: 2 roky