Esenciální vonný olej do infrasauny - Mandarinka 10 ml

Kód: 176158
Výprodej
Značka: Hanscraft
105 Kč –54 %
Esenciální vonný olej do infrasauny - Mandarinka 10 ml
105 Kč –54 % 48 Kč / ks
Vyprodáno

 Výprodej z důvodu  minim. trvanlivosti k  12/2022- bez problémů lze použít

Aromaterapeutické oleje Hanscraft jsou určené pro použití v infrasaunách, aromalampách a odpařovačích. Vůně mandarinky osvěžuje a je výborný psychický stimulant. Vůně je vhodná pro děti, uvolňuje napětí, mírní migrénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapeutické oleje Hanscraft jsou určené pro použití v infrasaunách, ale nejen tam. Můžete si pomocí nich provonět i svůj domov pomocí klasické aromalampy nebo odpařovače. V nabídce je široká škála vůní pro různé příležitosti a použití. Celkový přehled aromtických olejů pro infrasauny naleznete na našich stránkách. Nabízíme také výhodné sady vonných olejů s nejoblíbenějšími esencemi s celkovou cenou jako by jste dostali dvě vůně ZDARMA.

Popis vonného oleje - Mandarinka:

Vůně mandarinky osvěžuje a je výborný psychický stimulant. Vůně je vhodná pro děti, uvolňuje napětí, mírní migrénu. Esenciální vonný olej mandarinka je určený k použití do saun, infrasaun, aromalamp a odpařovačů.

Návod na použití vonného oleje:

Nakapejte pár kapek do odpařovací misky s vodou. NEPOUŽÍVEJTE BEZ VODY!

Složení:

100% vonná esence, rostlinný olej

Obsah balení:

10ml lékovka s kapátkem

Esenciální saunové oleje přidáváme nejčastěji do misky s vodou. Voda z esencí postupně provoní celý prostor infrasauny sytou přírodou a povzbudí psychiku i očistné tělesné procesy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esence
Záruka: 2 roky