Jaké je dávkování vonných esencí do vířivého bazénu?

Koupili jste si vířivý bazén a říkáte si, že tomu ještě něco chybí? Ano máte pravdu. K dokonalému prožitku je ideální si obstarat ještě vonnou esenci. A kolik ji do vířivky nalít?

Rozhodující je návod
Na všech lahvičkách vonných esencí do vířivek jsou návody v českém jazyce, takže doporučujeme se podle nich řídit. Každý výrobce má totiž dávkování odlišné. I když samozřejmě do jisté míry závisí dávkování na vaší momentální náladě.

V našem e-shopu vám nabízíme velice širokou nabídku vonných esencí do vířivky a to od několika výrobců. Velmi oblíbené jsou vonné esence od výrobce Camylle, zde je doporučované dávkování 2–3 víčka z lahvičky na 1 m³. Jedná se o 100% přírodní esenci, která je dokonale rozpustná ve vodě a nezanechává na stěnách vířivky žádný nechtěný povlak. V naší nabídce máme i vonné esence GUAa, u nichž je dávkování 15ml/1 m³. U vonných esencí Lacoform se doporučuje do vířivky nalít 2–3 ml na 1000 l vody. A vonné esence do vířivky PWS mají na svém obale doporučené dávkování 3–5 ml na 1 m³ vody.

Vonné esence InSPAration jsou pak dostupné v několika řadách. Pokud jsou to esence v roztoku, doporučujě výrobce dávkování 2 víček na 1000 lt. V případě řady SPORT RX, která má i zdravotní účinky a je v krystalické podobě, je doporučeno přidávat 60-120g do vířivky nebo 30g do vany.

Uklidňujících či naopak povzbuzujících vůní si můžete užít nejenom ve vířivce, ale v našem e-shopu nabízíme i vonné esence do sauny, infrasauny, pro parní lázně a Balneo vany.

Vonne_esence_k_valentynu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení