Jaké je dávkování vonných esencí do vířivého bazénu?

Koupili jste si vířivý bazén a říkáte si, že tomu ještě něco chybí? Ano máte pravdu. K dokonalému prožitku je ideální si obstarat ještě vonnou esenci. A kolik ji do vířivky nalít?

Rozhodující je návod
Na všech lahvičkách vonných esencí do vířivek jsou návody v českém jazyce, takže doporučujeme se podle nich řídit. Každý výrobce má totiž dávkování odlišné. I když samozřejmě do jisté míry závisí dávkování na vaší momentální náladě.

V našem e-shopu vám nabízíme velice širokou nabídku vonných esencí do vířivky a to od několika výrobců. Velmi oblíbené jsou vonné esence od výrobce Camylle, zde je doporučované dávkování 2–3 víčka z lahvičky na 1 m³. Jedná se o 100% přírodní esenci, která je dokonale rozpustná ve vodě a nezanechává na stěnách vířivky žádný nechtěný povlak. V naší nabídce máme i vonné esence GUAa, u nichž je dávkování 15ml/1 m³. U vonných esencí Lacoform se doporučuje do vířivky nalít 2–3 ml na 1000 l vody. A vonné esence do vířivky PWS mají na svém obale doporučené dávkování 3–5 ml na 1 m³ vody.

Vonné esence InSPAration jsou pak dostupné v několika řadách. Pokud jsou to esence v roztoku, doporučujě výrobce dávkování 2 víček na 1000 lt. V případě řady SPORT RX, která má i zdravotní účinky a je v krystalické podobě, je doporučeno přidávat 60-120g do vířivky nebo 30g do vany.

Uklidňujících či naopak povzbuzujících vůní si můžete užít nejenom ve vířivce, ale v našem e-shopu nabízíme i vonné esence do sauny, infrasauny, pro parní lázně a Balneo vany.

Vonne_esence_k_valentynu