Kartušové filtry pro MSpa nafukovací vířivky

Kód: 171010
Značka: Hanscraft
450 Kč
Skladem

Kartušové filtry pro MSpa nafukovací vířivky /2 ks v balení/ - vhodné pro všechny modely vířivek MSpa Hanscraft. Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartušové filtry pro MSpa nafukovací vířivky  /2 ks v balení/- vhodné pro všechny modely vířivek MSpa Hanscraft a to i starší modely.
 
Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit pravidelně. Toto dvojbalení je vhodné pro všechny modely nafukovacích vířivek řady MSPa.
 
MSpa originální kartušové filtrace pomáhají odstranit nečistoty, prach a jinou špínu. Filtry měří 7 cm na výšku (bez bajonetu) a 11 cm  v průměru. Nasazují se jednoduchým pootočením přímo na filtrační přírubu ve vnitřku vířivky.

Upozornění: Některé modely vířivek jsou dodávány s vyššími filtry (12,5 cm) nebo nižšími - (7 cm). Je na nich naprosto shodný bajonetový závit a lze je bez problémů zaměnit s modelem v naší nabídce.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství mobilních vířivek
Záruka: 2 roky