Vonné esence WHIRLPOOL AROMATIC Ylang-Ylang

Kód: 893
Značka: GUAPEX
315 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původní název produktu Vonné esence Ylang-Ylang

Vonné esence WHIRLPOOL AROMATIC Ylang-Ylang byla vyvinuta s ohledem na používání bezchlórové bazénové chemie GUAa ve vířivých vanách. Nic ovšem nebrání její uplatnění ani při použití kyslíkové chemie, případně chlorové. Nemá vliv na kvalitu vody, neobsahuje alkohol a ani jiné složky, které by mohli mít vliv na komfort uživatelů vířivých van. Složení vonných esencí bylo speciálně vyvinuto s předními odborníky a je unikátní na trhu s vonnými esencemi.

 

Vonné esence WHIRLPOOL AROMATIC Ylang-Ylang:

Ylang-ylang je velice oblíbenou látkou především pro své afrodisiakální účely, jako podpůrný prostředek při léčbě impotence. Ylang-ylang působí také proti depresím. Ve svém účinku organismus zklidňuje a harmonizuje. Je vhodný při vysokém krevním tlaku. Je také účinný při nespavosti v důsledku nervového vypětí. Ylang-ylang má velice jemnou a smyslnou vůni.

Použití vonných esencí GUAa:

Vonné esence jsou vhodné pro každý typ vířivé či masážní vany, vhodné jsou také pro nafukovací vířivky. Aplikace roztoku se provádí přímo do vířivkové vody. Důkladné promíchání zajistíme zapnutím masažních trysek případně cirkulačního čerpadla. Po promíchání se rozvine aroma a můžeme se již věnovat pouze relaxaci v horké vodě našeho vířivého bazénu.

Dávkování vonných esencí GUAa:

Doporučená dávka je 15ml/1 m3.

Balení:

Vonné esence do vířivek GUAa jsou k dispozici v balení 200ml.
 
Aromaterapie znamená respekt, a to v každém směru: řada, kterou vyvinula francouzská firma Camylle ve svých laboratořích splňuje veškeré podmínky pro čistotu lázní, a proto si nyní můžete vychutnat opravdovou koupel v esenciálních olejích získaných z rostlin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do vířivky
Záruka: 2 roky