Vonné esence do vířivky GUAA 6ks po 200ml

Kód: GUAW44
Značka: GUAPEX
1 890 Kč –7 %
Gua sada 1 bez
1 890 Kč –7 % 1 750 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné esence do vířivky řady GUAa byly vyvinuty s ohledem na používání bezchlórové bazénové chemie GUAa ve vířivých vanách. Nic ovšem nebrání jejich uplatnění ani při použití kyslíkové chemie, případně chlorové. Nemají vliv na kvalitu vody, neobsahují alkohol a ani jiné složky, které by mohli mít vliv na komfort uživatelů vířivých van. Složení vonných esencí bylo speciálně vyvinuto s předními odborníky a je unikátní na trhu s vonnými esencemi. Sada představuje vzorky všech esencí, této nové značky na trhu. Máte tak možnost si před objednávkou většího balení vybrat, která z vůní Vám bude nejlépe vyhovovat. Tato sada je také součástí Whirlpool setu bezchlórové chemie GUAa, určeného speciálně pro vířivé bazény.

Vonná esence v balíčku:

  • Ylang-ylang - je velice oblíbenou látkou především pro své afrodisiakální účely, jako podpůrný prostředek při léčbě impotence. Ylang-ylang působí také proti depresím. Ve svém účinku organismus zklidňuje a harmonizuje. Je vhodný při vysokém krevním tlaku. Je také účinný při nespavosti v důsledku nervového vypětí. Ylang-ylang má velice jemnou a smyslnou vůni.
  • Bergamot - Vonné esence s vysokým obsahem bergamotové silice zpříjemní Vaši koupel svojí vůní. Bergamotové přípravky se používají proti depresím, stresu a napětí. Zároveň také působí proti únavě a zmírňují projevy chřipky. Na pokožku působí antisepticky, čehož se využívá k léčbě ekzémů, akné, podpoře hojení a snížení mastnosti kůže. Vonné esence bergamot mohou pomoci při čištění a zvláčnění pokožky i při uvolnění dýchání. Jejich aplikace je snadná a praktická.
  • Alpská relaxační směs - v ní je v největší míře zastoupena silice jedlová, kosodřevinová a tymiánová.. Tyto rostlinné silice jsou vhodné při chřipce, kašli a nachlazení ke zprůchodnění horních cest dýchacích. Směs působí stimulačně a má antiseptický účinek.
  • Regenerační směs - je svou kompozicí bylin určena k celkové regeneraci organismu. Je vhodná zejména na unavené svalstvo a pohmožděniny. Směs rostlinných éterických olejů má velmi příznivý účinek také při nervovém vyčerpání. Její aplikace je snadná a praktická.
  • Mentol -esence pro uvolnění dýchání - s vysokým obsahem bylinné kompozice je obzvláště vhodná při chřipce a nachlazení. Použité silice obsahují těkavé složky, jež uvolňují neprůchodné horní cesty dýchací. Tato bylinná směs působí na celé tělo relaxačně. Silice snižují tělesnou teplotu a usnadňují průběh nemoci zejména při potížích s dýcháním. Snižuje tělesnou teplotu, aplikace je snadná a praktická.
  • Grapefruit - má významné vlastnosti, jež se v přírodní medicíně již dlouhá staletí využívají. Jde zejména o antibiotické vlastnosti, urychlení rekonvalescence, posílení krevního oběhu, pročištění organismu a celkovou stimulaci. Působí proti únavě, posiluje koncentraci a vůli. Používá se proti stresu a strachu. Povzbuzuje lymfatický systém a prokrvuje. Tato esence také urychluje rekonvalescenci. Její aplikace je snadná a praktická.

Použití vonných esencí GUAa:

Vonné esence jsou vhodné pro každý typ vířivé či masážní vany, vhodné jsou také pro nafukovací vířivky. Aplikace roztoku se provádí přímo do vířivkové vody. Důkladné promíchání zajistíme zapnutím masažních trysek případně cirkulačního čerpadla. Po promíchání se rozvine aroma a můžeme se již věnovat pouze relaxaci v horké vodě našeho vířivého bazénu.

Dávkování vonných esencí GUAa:

Doporučená dávka je 15ml/1 m3.

Balení:

Balíček vonných esencí do vířivek GUAa obsahuje 6 jednotlivých vonných esencí po 200 ml, Výhodná cena.
 
Aromaterapie znamená respekt, a to v každém směru: řady, které nabízíme splňují veškeré podmínky pro čistotu lázní, a proto si nyní můžete vychutnat opravdovou koupel v esenciálních olejích s jejich blahodárnými účinky..

Doplňkové parametry

Kategorie: Do vířivky
Záruka: 2 roky