Vonná esence WHIRLPOOL AROMATIC Menthol

Kód: GUAW10
Značka: GUAPEX
315 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původní název produktu Vonná esence pro uvolnění dýchání

Vonná esence WHIRLPOOL AROMATIC Menthol do vířivek byla vyvinuta s ohledem na používání bezchlórové bazénové chemie GUAa ve vířivých vanách. Nic ovšem nebrání její uplatnění ani při použití kyslíkové chemie, případně chlorové. Nemá vliv na kvalitu vody, neobsahuje alkohol a ani jiné složky, které by mohli mít vliv na komfort uživatelů vířivých van. Složení vonných esencí bylo speciálně vyvinuto s předními odborníky a je unikátní na trhu s vonnými esencemi.
 

Vonná esence WHIRLPOOL AROMATIC Menthol:

Vonná esence s vysokým obsahem bylinné kompozice je obzvláště vhodná při chřipce a nachlazení. Použité silice obsahují těkavé složky, jež uvolňují neprůchodné horní cesty dýchací. Tato bylinná směs působí na celé tělo relaxačně. Silice snižují tělesnou teplotu a usnadňují průběh nemoci zejména při potížích s dýcháním. Snižuje tělesnou teplotu, aplikace je snadná a praktická.

Použití vonných esencí GUAa:

Vonné esence jsou vhodné pro každý typ vířivé či masážní vany, vhodné jsou také pro nafukovací vířivky. Aplikace roztoku se provádí přímo do vířivkové vody. Důkladné promíchání zajistíme zapnutím masažních trysek případně cirkulačního čerpadla. Po promíchání se rozvine aroma a můžeme se již věnovat pouze relaxaci v horké vodě našeho vířivého bazénu.

Dávkování vonných esencí GUAa:

Doporučená dávka je 15ml/1 m3.

Balení:

Vonné esence do vířivek GUAa jsou k dispozici v balení 200ml.
 
Aromaterapie znamená respekt, a to v každém směru: řada, kterou vyvinula francouzská firma Camylle ve svých laboratořích splňuje veškeré podmínky pro čistotu lázní, a proto si nyní můžete vychutnat opravdovou koupel v esenciálních olejích získaných z rostlin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do vířivky
Záruka: 2 roky