Set vonných esencí pro vířivé bazény PWS č. 2 -citronela, vanilka, pomeranč, Havaj, eukalyptus/citrusové dřevo, borovice pinie

Kód: TESET026
Značka: Techneco
1 848 Kč –10 %
pws sada 1 bez (1)
1 848 Kč –10 % 1 650 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set vonných esencí za zvýhodněnou cenu. Vaše relaxace ve vířivém bazénu bude vždy jiná. Ať už potřebujete uvolnit dýchací cesty, navodit intimní atmosféru či nostalgicky zavzpomínat na letní dny plné vůní květin, vždy naleznete tu správnou esenci. A když se Vám některá zalíbí tak, že se bez ní neobejdete, můžete si u nás vybrat větší balení za výhodnější ceny. 

Složení sady vonných esencí:

 

Borovice - Vůně borovice je osvěžující - s čerstvým a kořeněným aroma. Vonné oleje borovice jsou účinné zejména při léčbě dýchacích onemocnění.

Citronela - Tato byť jemná vonná esence je silně antiseptická, podporuje koncentraci. Má antivirální a repelentní účinky. V aromaterapii se používá pro pročišťování jak vnější tak vnitřní.

Pomeranč -  působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje. Jeho použití je vhodné například při horečce a nechutenství.

Eukalyptus - Esenciální oleje z eukalyptu jsou bezesporu jedněmi z nejpoužívanějších v saunách, páře i vířivkách. Silná vůně eukalyptu navozuje pocit dokonalé čistoty a síly. Toto aroma se doporučuje zejména při různých onemocněních dýchacího ústrojí pro svoji schopnost pročistit průduškové trubice.

Vanilka - Esence do vířivky vanilka je povzbuzující, má příjemnou kořeněnou vůni. Povzbuzuje také chuť k jídlu, takže se bude jistě hodit, pokud pořádáte párty spojenou s pobytem ve Spa.

Havaj  - Vonná esence s vůní rozkvetlé louky plná jásavých tónů časného léta. Květinová vůně plná překvapení a pestrosti jednotlivých jemných tónů.

 

 

 

 

 

Upozornění:

Složení setu se může lišit podle aktuální dostuopnosti vonných esencí. Obrázek je pouze ilustrační. Rozhodující je složení uvedené v tomto textu výše.

Dávkování vonných esencí:

Dávkování je značně individuální a záleží na Vaší momentální náladě a vnímavosti vůči aromatickým esencím. Běžně se doporučuje 3 - 5 ml na 1m3 vody ve vířivce.

Balení:

Set je složen z 6 kusů vonných esencí do vířivých bazénů po 250 ml, podle popisu uvedeného výše.

Aromaterapie

Aromaterapie ve Spa představuje další dimenzi, kterou můžete přinést do vašeho wellness. Oslovte další ze smyslů a navoďte si kouzelnou atmosféru při relaxaci a harmonizaci těla a duše. Cíleným výběrem správné esence můžete pozitivně ovlivnit vaši náladu, přinést uvolnění dýchacím cestám při nachlazení či oslovit niterné touhy při společném užívání vířivého bazénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do vířivky
Záruka: 2 roky