Filter Cleaner - Čistič filtrů a filtračních zařízení 1 lt

Kód: 101093001
Značka: Chemoform CZ
524 Kč / ks
Skladem
  • Filter Cleaner 1l je přípravek, který zvyšuje průtok a účinnost filtračního písku a filtračních zařízení jako jsou filtrační vložky a kartuše
  • Tekutý prostředek, jež odstraňuje vodní kámen, organické částice, zbytky oleje a další znečištění, kterým bývají filtry po určité době zanesené a znečištěné
  • Tento přípravek se může používat společně s chlorovými, kyslíkovými a ozonovými přípravky
     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič filtrů - návod k použití:

. ,  Zvyšuje tím průtok filtru, který nepotřebuje být tak často čištěn. Zároveň vylepšuje účinnost filtru a zvyšuje tak i kvalitu bazénové vody. 
  • Pískové filtrační zařízení: uzavřete, příp. odstraňte veškerá dávkovací zařízení. Zavřete spodní výpust a filtrační zařízení nastavte do polohy "Zpětný proplach" (BACKWASH). Při běžícím čerpadle pomalu (15-20 vteřin) nalijte 200-300 ml přípravku Filter Cleaner do skimmeru. Po nadávkování přípravku nechte čerpadlo v chodu ještě minimálně 5 minut do doby, než je voda vyčištěná. Následně přejděte do normálního provozu: 10 vteřin v poloze "Výplach filtru" (RINSE) a poté nastavte ventil do polohy "Filtrace" (FILTER). Nezapomeňte před každým přepnutím ventilu zastavit čerpadlo !!!!
  • Filtrace s filtrační vložkou: filtrační vložku vyjměte z pouzdra a přípravkem Filter Cleaner ji směrem od vrchu dolů nastříkejte. Přípravek nechte minimálně 5 minut působit. Jakmile přípravek přestane pěnit, vložku důkladně vypláchněte pomoci silného proudu čisté vody.
  • Křemičité filtrace: filtrační těleso vyjměte z pouzdra a vnější část nastříkejte přípravkem Filter Cleaner (čističem filtrů) a nechte minimálně 5 minut působit. Jakmile přípravek přestane pěnit, těleso důkladně opláchněte pomocí silného proudu čisté vody.
  • Kartušové filtrace: Nastříkejte přípravek na kartušovou vložku, nechte chvíli působit a důkladně opláchněte vodou. Bazénová filtrace by měla být vyčištěna 1-2x ročně.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 
 

Bezpečnostní list
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg