Vločkovací tablety Laguna 0,5 kg- DOPRODEJ EXPIRACE PRODUKTU

Kód: 700003
Tip
299 Kč –76 %
Ge6VeA
299 Kč –76 % 70 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laguna vločkovací tablety slouží k vyvkočkování nečistot a odstranění jemného zákalu vyvločkováním nečistot na pískovém filtru. Nejsou vhodné pro jiné typy filtrací, než je filtrace písková. Vysoká účinnost umožňuje odstranění i nejjemnějších částic z vody.

Návod k použití vločkovacích tablet:

  • První napuštění bazénu: po napuštění vody do bazénu zapněte pískovou filtraci. Ještě před prvním použitím vločkovacích tablet změřte hodnotu pH vody pomocí testeru a upravte jí na hodnotu 6,8–7,2 pomocí přípravků pro úpravu pH. Následně proveďte počáteční šokovou dezinfekci vody pomocí přípravku Chlor šok nebo Modrý šíp. Pískovou filtraci nechte zapnutou. Pokud je následující den voda zakalená, je zákal pravděpodobně způsoben jemnými nečistototami. Dle velikosti bazénu nadávkujte množství vločkovacích tablet do skimmeru, případně do chlorinátoru. Propláchněte filtr cca po 4–5dnech nebo pokud se zvýší tlak na filtru nad hodnotu doporučenou výrobcem filtrace.
  • Následná úprava vody v bazénu: v případě tvorby zákalu nebo pro odstranění drobných nečistot ve vodě vložte vhodný počet tablet do skimmeru (chlorinátoru) a nechte je rozpustit. Ve skimmeru či chlorinátoru mohou být Laguna Vločkovací tablety společně s přípravky Laguna multifunkční tablety. Následně propláchněte filtr cca po 4–5dnech nebo pokud se zvýší tlak na filtru nad hodnotu doporučenou výrobcem filtrace. Pro správnou funkci vločkovacích tablet upravte hodnotu pH na 6,8–7,2.

UPOZORNĚNÍ:

nedávkujte společně ve stejný den s přípravky proti řasám!! Přípravky proti řasám je možné dávkovat nejdříve 24hodin po rozpuštění vločkovacích tablet. Případnou sedlinu ze dna bazénu odsajte bazénovýcm vysavačem přímo napojeným na sací trysku či skimmer bazénu.
Tablety nejsou vhodné pro jiné typy filtrací, než je filtrace písková.

Dávkování vločkovacích tablet:

1 tableta na 5m3 bazénové vody.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vločkovače
Záruka: 2 roky