Set vonných esencí pro vířivé bazény PWS 6 x 250 ml - eukalyptus, máta, moře, citrusové dřevo, mandarinka, pomeranč

Kód: TESET025
Značka: Techneco
2 100 Kč –26 %
pws sada 2 bez
2 100 Kč –26 % 1 550 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set vonných esencí za zvýhodněnou cenu. Vaše relaxace ve vířivém bazénu bude vždy jiná. Ať už potřebujete uvolnit dýchací cesty, navodit intimní atmosféru či nostalgicky zavzpomínat na letní dny plné vůní květin, vždy naleznete tu správnou esenci. A když se Vám některá zalíbí tak, že se bez ní neobejdete, můžete si u nás vybrat větší balení za výhodnější ceny. 

Složení sady vonných esencí:

Eukalyptus

Esenciální oleje z eukalyptu jsou bezesporu jedněmi z nejpoužívanějších v saunách, páře i vířivkách. Silná vůně eukalyptu navozuje pocit dokonalé čistoty a síly. Toto aroma se doporučuje zejména při různých onemocněních dýchacího ústrojí pro svoji schopnost pročistit průduškové trubice.

Máta

Máta je vůbec nejlepší osvěžující esenciální olej. V mnoha zemích světa se máta využívá při přípravě nápojů a pokrmů. Je také známa jako povzbuzující afrodisiakum.

Moře 

Čerstvý mořský vítr a vůně moře promění Vaši relaxaci v plnohodnotnou dovolenou.  Zavřete oči – stojíte na molu a kolem jen moře a nebe. 

Citrusové dřevo

Vůně citronu s ostřejším dřevitým prvkem pro ještě intenzívnější zážitek. Vonná esence je silně antiseptickápodporuje koncentraci. Má antivirální a repelentní účinky.

Mandarinka

Mandarinka působí jako skvělý osvěžující vůně s výrazným stimulačním účinkem. Vůni mandarinky mají obzvláště rády děti. Používá se také při bolestech hlavy a migrénách, kdy uvolňuje napětí našeho organismu. 

Pomeranč

Působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje. Jeho použití je vhodné například při horečce a nechutenství.

 

Upozornění:

Složení setu se může lišit podle aktuální dostuopnosti vonných esencí. Obrázek je pouze ilustrační. Rozhodující je složení uvedené v tomto textu výše.

Dávkování vonných esencí:

Dávkování je značně individuální a záleží na Vaší momentální náladě a vnímavosti vůči aromatickým esencím. Běžně se doporučuje 3 - 5 ml na 1m3 vody ve vířivce.

Balení:

Set je složen z 6 kusů vonných esencí do vířivých bazénů po 250 ml, podle popisu uvedeného výše.

Aromaterapie

Aromaterapie ve Spa představuje další dimenzi, kterou můžete přinést do vašeho wellness. Oslovte další ze smyslů a navoďte si kouzelnou atmosféru při relaxaci a harmonizaci těla a duše. Cíleným výběrem správné esence můžete pozitivně ovlivnit vaši náladu, přinést uvolnění dýchacím cestám při nachlazení či oslovit niterné touhy při společném užívání vířivého bazénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do vířivky
Záruka: 2 roky