Vonná esence do vířivky - Romance

Kód: 117110
Značka: Hanscraft
289 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapie pro vířivky a vany inSPAration Spa & Bath Romance


Relaxace ve vířivce nebo horké lázni je velmi příjemná a zdraví prospěšná. Díky aromaterapii americké společnosti inSPAration si nyní můžete dopřát voňavou a blahodárnou procedurou pro vaše tělo, duši a mysl.

Romance - popis esence

Užívat si relaxaci v bublající vířivce nebo horké lázni je jednak příjemné a zároveň i zdraví prospěšné. Tekuté vonné esence kalifornské společnosti inSPAration vám umožní si dopřát také blahodárnou proceduru pro celé vaše tělo, duši a mysl. Je vědecky prokázáno, že aromaterapie zmírňuje nejrůznější obtíže, jako úzkost, vyčerpání nebo stres. Tato směs vitamínů, minerálů a výtažků Aloe Vera uvolní vaše tělo po náročném dni a navíc zanechá vaši kůži jemnou a hydratovanou.

 

Esence inSPAration Spa & Bath

Aromaterapeutické esence neobsahují alkohol ani olej a byly testovány předními výrobci vířivek. Aromaterapie inSPAration jsou šetrné k akrylátovým povrchům i veškerým technologiím, nezanáší filtr, nepění ani nemají vliv na chemickou rovnováhu vody. Vůně z vody postupně vyprchá, a tak při každé koupeli můžete použít esenci podle vaší aktuální nálady nebo kondice.

 

Obsah lahvičky 265 ml.

Dávkování:

2 víčka na 1m3 vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Wellness/esence
Záruka: 2 roky