Cukrový peeling Tropické ovoce

Kód: 6149/500
Značka: Lacoform
399 Kč / ks
Skladem
Varianty kg
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Podmínkou kvalitního peelingu, který dokonale a do hloubky vyčistí pokožku, je správná velikost jednotlivých zrn a harmonie mezi hrubostí a jemností. Chceme pokožku zbavit odumřelých tkání a nečistot z hloubky pórů a současně nepoškodit zdravou kůži. Jemná masáž prokrví svrchní vrstvu pokožky a dodá pleti pružnost a mládí.

Cukr je organická látka, při aplikaci se pomalu rozpouští a stéká z pokožky spolu s nečistotami. Jeho aplikace v sauně má mnohem vyšší účinky než aplikace v domácí sprše. Kůže je v sauně prohřátá, tělo přirozeně vytlačuje nečistoty z hlubin pokožky spolu s potem. Jemné tření peelingovým cukrem zdokonaluje čistící proces v sauně a umožňuje rychlejší obnovu pleti. 

Cukr pokožku hydratuje. Díky sladké vůni navozuje dobrou náladu, uvolňuje myšlenky a přináší pocit dokonalé relaxace. Po ukončení saunového ceremoniálu je nutné se důkladně osprchovat. 

Návod k použití: V sauně nebo v parní kabině roztírejte konečky prstů malé množství cukru na pokožku krouživými pohyby. Cukr lze aplikovat i po saunování ve sprše před samotnou sprchou (například ve veřejné sauně, kde není použití cukru podporováno). Přestože je cukr hydratační a nevysušuje pokožku, doporučujeme po ukončení všech saunových cyklů a poslední sprše aplikovat na pleť slabou vrstvu přírodního oleje (kokosový, olivový dle Vašeho zvyku) nebo lehkého hydratačního mléka. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wellness/esence
Záruka: 2 roky