Aroma do vířivky Sport RX Energize - dobití energie

Kód: 117312
Značka: Hanscraft
389 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka HTX byla vytvořená americkou společností inSPAration, jež vyrábí aromaterapeutické produkty pro vířivé bazény, bazény a lázně více jak 37 let a její produkty se prodávají po celém světě.


Krystalická forma sportovní řady SPORT RX. Vhodné pro všechny typy akrylátových povrchů.

Sport RX Energize - dobití energie

Vonná esence Energize obsahuje odpovídající aromaterapii, díky které budete nejen hezky vonět, ale zároveň opustíte lázeň příjemně zrelaxovaní a nabití energií. Zázvor pomáhá mírnit bolest svalů, kloubů a jejich ztuhlost. Šalvěj zmírňuje úzkost a nervové napětí.

Hydroterapie inSPAration Sport RX Protect je speciálně vytvořená směs aromatických a koupelových solí, minerálů, vitamínů a přírodních extraktů do vířivek a koupelí, které pomáhají redukovat záněty a otoky způsobené fyzickou námahou a společně s vitamíny E a C zanechávají pokožku příjemně jemnou a hydratovanou. HTX obsahují přírodní extrakty a aromaterapické vůně pečující o vaše tělo. Esence Protect obsahuje odpovídající aromaterapii, díky které budete nejen hezky vonět, ale zároveň opustíte lázeň příjemně zrelaxovaní a nabití energií.

Hydroterapie SPORT RX

Aromaterapické esence inSPAration v krystalické podobě neobsahují alkohol ani olej a byly testovány předními výrobci vířivek. Aromaterapie inSPAration jsou šetrné k akrylátovým povrchům i veškerým technologiím, nezanáší filtr, nepění ani nemají vliv na hladinu pH. Aromatické krystaly inSPAration jsou ve vodě rozpustné a postupně z vody vyprchaji asi za 45min.

Každá vůně z řady SPORT RX se zaměřuje na konkrétní požadovaný efekt (redukce stresu, dobití energie apod).

Obsah dózy 538g

Doporučené dávkování:

60-120g do vířivky nebo 30g do vany

Představení aromaterapie SPORT RX:

Doplňkové parametry

Kategorie: Wellness/esence
Záruka: 2 roky