Vonné esence do vířivky Velours de Spa - Levandule 500 ml

Kód: SPLA050
Výprodej
Značka: Camylle
680 Kč –44 %
Vonné esence do vířivky Velours de Spa - Levandule 500 ml
680 Kč –44 % 380 Kč / ks
Skladem

Levandule je vhodná při psychickém vypětí, pomáhá při bolestech hlavy, chřipce a dýchacích potížích. Její vynikající léčivé účinky jsou dnes základem moderní aromaterapie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná esence Levandule:

Dříve planá rostlina, jež se vyskytovala v horách v dnešní době zcela zdomácněla. Dokonce pohled na levandulová pole v krajině Provence se stal jedním z hlavních symbolů tohoto krásného francouzského regionu.. Nejrozšířenějším druhem je lavandin (vhodný při psychickém vypětí, pomáhá při bolestech hlavy, chřipce a dýchacích potížích) neboli trnovitá levandule (Lavandula latifolia). Její vynikající léčivé účinky jsou dnes základem moderní aromaterapie.

Upozornění: Nedoporučuje se užívat v prvních 4 měsících těhotenství.

Aromaterapie znamená respekt, a to v každém směru: řada, kterou vyvinula francouzská firma Camylle ve svých laboratořích splňuje veškeré podmínky pro čistotu lázní, a proto si nyní můžete vychutnat opravdovou koupel v esenciálních olejích získaných z rostlin.

Řada Velours de Spa je určená pro vířivé bazény a spa a je vyvinuta tak, aby neucpávala ani nezanášela filtry a jejich potrubí. Esence firmy Camylle jsou 100% přírodní produktem a tak díky svým aktivním přírodním složkám jež jsou známé pro své posilující, zeštíhlující a klidňující účinky přímo vyzývají k duševní pohodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Záruka: 2 roky