Masážní olej Pur Massage Orient 250 ml

Kód: PMOT025
Výprodej
Značka: Camylle
387 Kč –35 %
Masážní olej Pur Massage Orient 250 ml
387 Kč –35 % 250 Kč / ks
Skladem
Masážní oleje Pur Massage obsahují 100% přírodní ingredience bez přidaných konzervantů. Uživatelé v nich naleznou příjemné spojení krémové substance se zlatavými odlesky. Hedvábné a delikátní doteky vás vtáhnou do masáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní oleje Pur Massage obsahují 100% přírodní ingredience bez přidaných konzervantů. Uživatelé v nich naleznou příjemné spojení krémové substance se zlatavými odlesky. Hedvábné a delikátní doteky vás vtáhnou do masáže, v které převládá pocit lehkosti a dokonalé balance masážního oleje řady Pur Massage.

Masážní olej Orient - popis:

Pozitivní vůně s pižmovými, sladkými a kořeněnými dřevitými tóny. Tato vonná esence je obzvláště pozoruhodná se svou důvtipnou kombinací vášnivosti a jemnosti. Cesta Orientu přináší dotek elegance do světa Camylle.

Masážní oleje Camylle - charakteristika

Masážní oleje Camylle jsou bohaté na antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Pur Massage má hydratační, změkčující a revítalizační účinky. Masáž reprezentuje jeden z hlavních stylů života well-being, kde jsou veškeré smysly probuzeny. S Pur Massage laboratoří Camylle vám zaručujeme precizní řadu, kde olej z vinných semínek, sezamový olej a esenciální oleje přináší povzbuzující, protistresové, relaxační a zeštíhlující účinky pro vaše tělo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Záruka: 2 roky