Vonná esence do vířivky - Passion

Kód: 117108
Značka: Hanscraft
289 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromaterapie pro vířivky a vany inSPAration Spa & Bath Passion


Relaxace ve vířivce nebo horké lázni je velmi příjemná a zdraví prospěšná. Díky aromaterapii americké společnosti inSPAration si nyní můžete dopřát voňavou a blahodárnou procedurou pro vaše tělo, duši a mysl. Relaxovat ve vířivce nebo horké lázni je nejen příjemné, ale zároveň i zdraví prospěšné.

Passion (Vášeň) - popis esence

Díky tekutým vonným esencím kalifornské společnosti inSPAration si můžete užít také blahodárnou proceduru pro celé vaše tělo, duši a mysl. Je dokázáno, že aromaterapie všeobecně zmírňuje nejrůznější obtíže, jako úzkost, vyčerpání nebo stres. Tato směs vitamínů, minerálů a výtažků Aloe Vera, uvolní vaše tělo po náročném dni a navíc zanechá pokožku příjemně vláčnou a hydratovanou.

esence inSPAration Spa & Bath

Aromaterapeutické esence neobsahují alkohol ani olej a byly testovány předními výrobci vířivek. Aromaterapie inSPAration jsou šetrné k akrylátovým povrchům i veškerým technologiím, nezanáší filtr, nepění ani nemají vliv na chemickou rovnováhu vody. Vůně z vody postupně vyprchá, a tak při každé koupeli můžete použít esenci podle vaší aktuální nálady nebo kondice.
 
 
Obsah lahvičky 265 ml.

Dávkování:

2 víčka na 1m3 vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esence
Záruka: 2 roky