Připravujeme nové bezchlórové produkty

Vločkovač granulovaný 5kg PWS

Kód: 609052
Značka: Techneco
539 Kč –21 %
Vločkovač granulovaný 5kg PWS
539 Kč –21 % 426 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

V bazénu se může občas objevit jemný zákal, který nelze běžným filtrováním odstranit. Flokulant je speciální tekutý přípravek k odstranění takovýchto kalů z bazénu. Vyvločkováné nečistoty můžete jednoduše odsát z bazénu. Jedná se o granulovaný přípravek, který je nutno před aplikací rozpustit.

Charakteristika vločkovače:

Působí v širokém rozsahu pH, je pH neutrální, vhodný pro soukromé i veřejné bazény, komunální a průmyslové čistírny odpadních vod. Je určený spíše pro větší bazény, kde se nepoužívají multifunkční přípravky na ošetření bazénové vody.

Použití vločkovače a dávkování:

50 - 100 g na 10 m3 bazénové vody

Výhodou granulovaného vločkovače je ta skutečnost, že na vytvořené kalové vločky se sorbují i organické látky, které v bazénové vodě nejsou žádoucí, a odcházejí spolu s kalem z bazénové vody. To je ten důvod, proč by měl být vločkovač preventivně aplikován i při využívání multifunkčních přípravků/tablet alespoň jednou, nejlépe na začátku bazénové sezóny, případně při větší výměně vody.

Upozornění:

Po použití vločkovače je vhodné důkladně proprat filtraci - kartuši i pískovou, aby byl opět zajištěný její plný výkon.

Použití po šokovém ošetření vody - na jaře po napuštění bazénu nebo v sezóně při řešení problémů s vodou se může po šokovém ošetření vody objevit ve vodě různé zabarvení. Použijte vločkovač podle výše uvedeného návodu, případně i opakovaně a průběžně propírejte filtraci. Až je voda křišťálově čistá ještě se přidá drobné množství vločkovače pro dlouhodobý efekt.

Pozor na předávkování vločkovače - může se vytvořit bílý zákal, který se pak těžko odstraňuje. Více naleznete v naší poradně bazénové chemie. 

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vločkovače
Záruka: 2 roky