Výhody zastřešené vířivky

Není nic horšího, než když vám plány na uvolněný večer ve vířivce pokazí špatné počasí. Dá se tomu bránit dvěma způsoby. Umístěním vířivky do interiéru, kdy se však připravíte o kontakt s přírodou, nebo pořízením krycího altánu. Dnes si něco povíme o té druhé možnosti.

173110_M

Zastřešení vířivého bazénu má hned několik výhod. Nejen, že vás ochrání před větrem, deštěm, nebo dokonce sněhem, ale odvede i zvědavé pohledy vašich sousedů. Vytvořením závětří pak v těsném okolí vířivky vznikne příjemné mikroklima a přirozeně tak prodlouží koupací sezónu, což můžete ocenit už teď na jaře. 

Dobře zvolené krytí nechrání pouze před nepřízní počasí. Zastřešení dokáže ochránit vaši peněženku před zbytečnými náklady navíc za časté čištění vody. Střecha nad bazénem totiž zčásti, nebo zcela chrání vodu před vniknutím nečistot z okolí, či před padajícím listím. 

Ačkoliv se počáteční investice do zastřešení vířivek může zdát vyšší, ve skutečnosti díky zastřešení bazénů a vířivek můžete z dlouhodobého pohledu výrazně ušetřit

V naší nabídce naleznete zahradní altán Gazebo, který jednoduše dotváří atmosféru vašich soukromých domácích lázní. Dvě stěny altánu jsou opatřeny žaluziemi, díky nimž dosáhnete požadovaného soukromí a můžete si tak vychutnat nikým nerušené uvolnění. Altán o rozměrech 3 x 3 metry snadno zakryje většinu základních vířivých van.

Součástí balení jsou také barový stolek a čtyři barové židličky, takže budete připraveni pohostit i skupinu přátel.