Solární plachta na bazén - ovál 9,1 x 4,6 m černá

Kód: SOLC009
Značka: Flobal
2 790 Kč –16 %
Solární plachta na bazén - ovál 9,1 x 4,6 m černá
2 790 Kč –16 % 2 330 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Solární plachty na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární plachty u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc. NOVINKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární plachty na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární plachty u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc. Provedení - svařovaná, UV stabilizace 24 měsíců.
Černé bublinkové fólie na bazény se vyznačují maximální možnou účinností. Ohřívají lépe vodu v bazénu při slunečním svitu a také lépe eliminují zamezením vstupu světla do bazénu tvorbu zelených řas. Tyto černé solární plachty na bazény nabízíme v zesílené tloušťce 200 mic. (Na objednávku lze také nechat vyrobit plachty o tloušťce 180, 360 a 400 mic na libovolný tvar bazénu).
Tato černá solární plachta je rozměrově určená pro vestavěné oválné bazény o rozměru 9,1 x 4,6 m, například Mountfield Azuro. Povolená rozměrová odchylka 5 %. Tvar plachet lze jednoduše upravit jejich zastřižením.

Černá solární plachta na bazén - výhody:

  • Solární plachta prodlužuje koupací sezónu omezením nočních teplotních ztrát až o 80%
  • Omezí náklady na vyhřívání bazénu až o polovinu uchováním tepla ve vodě
  • Plachta navíc snižuje ztrátám vody a chemických přípravků odpařováním, tím nám šetří náklady na provoz bazénu. 
  • Solární plachta na bazén také částečně chrání proti spadu nečistot.
  • Tvar plachet lze jednoduše upravit jejich zastřižením
  • Zesílená tloušťka 200 mic

Použití černé solární plachty na bazén

Solární plachta je vyrobena z černé bublinkové fólie o zesílené tlušťce 200 mic a dává se na hladinu vody v bazénu bublinkami dolů. Bublinky na plachtách působí při slunečním záření jako čočky pomocí nichž se zvyšuje teplota vody v bazénu.

Solární plachta na bazén - údržba

Jelikož je solární folie velmi namáhána vlivem prostředí (sluneční záření, chemické přísady ve vodě), doporučujeme dodržovat při použití tyto zásady: - při sejmutí plachty v době provozu bazénu nevystavujte plachtu přímému slunečnímu záření, položte ji do stínu. - nenechávejte fólii na hladině při poklesu venkovní teploty pod +5 °C. Na zimní období plachtu osprchujte čistou vodou, vysušte a uskladněte v prostorách kde teplota neklesá pod 0 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární plachty
Záruka: 2 roky