Solární plachta na bazén černomodrá 500mic - rozměr na přání

Kód: SOLZ007
Novinka
Značka: Flobal
161 Kč / m2
dodání do 14 dnů
Solární plachty na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární plachty u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární plachty na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární plachty u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc. Provedení - svařovaná, UV stabilizace 24 měsíců.

Tato solární plachta se upravuje podle přání zákazníka dle zaslaných rozměrů do poznámky k objednávce a pokud možno co nejpřesnějšího náčrtku. Může se také dodat neupravená a zákazník si ji může snadno zastřihnout přesně podle rozměrů vlastního bazénu. 

Jak spočítat plochu a cenu solární plachty na zakázku*

Uvedená cena je za m2. Cena zakázky se počítá podle rozměrů plachty - největší délka x největší šířka x cena za metr. (U kruhových, oválných a jiných nepravidelných tvarů se plocha počítá ze čtverce či obdélníku). Požadovaný rozměr a tvar vložte prosím do poznámky při rekapitulaci objednávky v košíku. Cenu vám potvrdíme v následném emailu. Rozměrová odchylka může činit 4%.
Velikost bubliny je 12 mm průměr a 5mm výška.

Solární plachta na bazén - výhody:

  • Solární plachta prodlužuje koupací sezónu
  • Plachta navíc zabraňuje odpařování bazénové chemie, tím nám šetří náklady na provoz bazénu. 
  • Solární plachta na bazén také částečně chrání proti spadu nečistot.
  • Tvar plachet lze jednoduše upravit jejich zastřižením. 

Použití solární plachty na bazén

Solární plachta je vyrobena z černé bublinkové fólie o tlušťce 500 mic a dává se na hladinu vody v bazénu bublinkami dolů. Bublinky na plachtách působí při slunečním záření jako čočky pomocí nichž se zvyšuje teplota vody v bazénu.

* Jedná se o zboží vyrobené na zakázku. Dle § 1837 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání!

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární plachty
Záruka: 2 roky