Solární folie na bazén černá průměr 5,5m kruhová

Kód: SOLC003
2 190 Kč / ks
Dodání do týdne
Solární plachty na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární plachty u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc. NOVINKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární plachty na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární plachty u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc. Provedení - svařovaná, UV stabilizace 24 měsíců.
Černé bublinkové fólie na bazény se vyznačují maximální možnou účinností. Ohřívají lépe vodu v bazénu při slunečním svitu a také lépe eliminují zamezením vstupu světla do bazénu tvorbu zelených řas. Tyto černé solární plachty na bazény nabízíme v zesílené tloušťce 200 mic. (Na objednávku lze také nechat vyrobit plachty o tloušťce 180, 360 a 400 mic na libovolný tvar bazénu).

Tato černá solární plachta je rozměrově určena na samonosné plechové bazény o průměru 5,5 m. Je vhodná například pro bazény Azuro, Intex či Bestway s průběrem 550 cm u hladiny. Povolená rozměrová odchylka 5 %.

Černá solární plachta na bazén - výhody:

  • Solární plachta prodlužuje koupací sezónu
  • Plachta navíc zabraňuje odpařování bazénové chemie, tím nám šetří náklady na provoz bazénu. 
  • Solární plachta na bazén také částečně chrání proti spadu nečistot.
  • Tvar plachet lze jednoduše upravit jejich zastřižením.
  • Zesílená tloušťka 200 mic.

Použití černé solární plachty na bazén

Solární plachta je vyrobena z černé bublinkové fólie o zesílené tlušťce 200 mic a dává se na hladinu vody v bazénu bublinkami dolů. Bublinky na plachtách působí při slunečním záření jako čočky pomocí nichž se zvyšuje teplota vody v bazénu.

Solární plachta na bazén - údržba

Jelikož je solární folie velmi namáhána vlivem prostředí (sluneční záření, chemické přísady ve vodě), doporučujeme dodržovat při použití tyto zásady: - při sejmutí plachty v době provozu bazénu nevystavujte plachtu přímému slunečnímu záření, položte ji do stínu. - nenechávejte fólii na hladině při poklesu venkovní teploty pod +5 °C. Na zimní období plachtu osprchujte čistou vodou, vysušte a uskladněte v prostorách kde teplota neklesá pod 0 °C.

Povolená rozměrová odchylka 5 %.
Záruka 24 měsíců na výrobní vady.

Solární plachta - návod na použití
Technická specifikace bazénové folie

Doplňkové parametry

Kategorie: Solární plachty
Záruka: 2 roky