Bezchlorová chemie - Bromové tablety PWS

Kód: 944/1 K
Značka: Techneco
509 Kč / ks
Skladem
Varianty kg
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezchlorová chemie na bázi bromu

Bromové tablety (také označované jako bromine tablety) jsou, díky vysoké stabilitě účinné látky na bázi bromu, vhodné pro úpravu vody ve výrazně oteplených vodách. Jsou tedy ideálním prostředkem právě pro vířivé bazény a Spa, kde se teplota stabilně pohybuje kolem 35 - 37°C.  Výhodou aplikace bromových tablet je především absence nepříjemného zápachu chloru při zachování stejné účinnosti při úpravě vody jako v případě přípravků chlorové chemie. Bromové tablety je tedy možné bez jakýchkoliv problémů používat i pro úpravu bazénové vody místo tablet na bázi chloru. Údržba vířivky je snadná a účinná. 

Pro stanovení koncentrace bromu používejte tester české provenience.

Bromové tablety PWS - dávkování

Bezchlorová chemie na bázii bromu z řady Professional Water System slouží k udržení požadované koncentrace volného bromu v bazénové vodě.

Doporučená koncentrace:
  • pro bazény je v rozmezí 2 až 4 mg/l
  • pro vířivky a více oteplené vody je doporučená koncentrace bromu v rozmezí 3 až 6 mg/l.

Vlastní dávkování:

Aplikovat 2 až 3 tablety jednou za 8 až 14 dní na každých 1 000 l, interval aplikace je závislý na teplotě a stupni využití bazénu či vířivky.

Pro správnou funkci tohoto přípravku je klíčové udržovat hodnotu pH v intervalu 6,8 - 7,2. Koncentrace bromu a hodnota pH se doporučuje kontrolovat jednou za 2 dny v průběhu prvního týdne. Následně při zachování ověřeného dávkování doporučujeme provádět kontrolní měření bromu i hodnoty pH 1 až 2krát za 14 dní. Tableta se umisťuje do skimmeru, plováku nebo do dávkovače tablet. 

Balení:

Hmotnost tablety je 20 g, dodávány jsou balení ve velikosti 0,8kg, 1kg, 2kg, 3kg a 5kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro vířivky
Záruka: 2 roky