Co je nejlepší na desinfekci cvičebních pomůcek

Při různých sportovních aktivitách, kde používáte sportovní vybavení, je o ně třeba také pečovat a ošetřovat ho nejen speciálními přípravky, ale také je potřeba nezapomínat na dezinfekci. Především to jsou fitka, posilovny nebo třeba různé sportovní oddíly, kde se střídají lidé na jednotlivých zařízeních. Tady se na hygienu kladou náročné požadavky. Ne každému je příjmené si lehnout na lavici, kde se předtím potil stokilový chlapák. Ovšem ošetření musí být také jednoduché, rychlé a účinné. Prostoje si také nemůžete dovolit. Řešením je ucelená řada přípravků GUASAN Fitness.

Cvičební fitness pomůcky

Pro rychlou dezinfekci drobných cvičebních pomůcek, jako různé činky, posilovací zařízení, švihadla, gymnastické míče, balanční podložky, podpěry na kliky, boxovací pytle, rukavice a podobně, jsou skvělou volbou vlhčené dezinfekční ubrousky GUAa FITNESS GUASAN WET WIPES. Pomocí těchto ubrousků snadno otřete tyto cvičební pomůcky po ukončení cvičení a necháte pouze oschnout. Tím se na povrchu vytvoří polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy.

Cvičební podložky, tatami

Dezinfekcí cvičebních podložek a tatami zabezpečíte její mikrobiální čistotu a zamezíte tím růstu bakterií a plísní zejména při skladování před dalším použitím. Zde je vhodným řešení postříkání bezchlorovým přípravkem GUAa FITNESS GUASAN SPRAY. Následně nechta tatami a podložky řádně vyschnout.

Cvičební obuv

Sportovní a cvičební obuv patří k nejvíce namáhaným součástem našeho sportovního vybavení. Je vystavena nejen vnějším vlivům povětrnostních podmínek a namáháním při sportovní aktivitě, ale také trpí zevnitř. Je potřeba tedy o obuv pečovat nejen zvnějšku důkladnou očistou a případně speciálními přípravky pro zabránění průniku vody a zvláčnění kožených částí. Součástí péče o obuv je také její důkladné vysušení a desinfekce zevnitř. Speciálně navržená řada GUAa FITNESS nabízí prostředek GUAa FITNESS GUASAN SPORT ODOR STOP což je tekutý dezinfekční prostředek přímo určený k odstranění zdroje zápachu v obuvi. Zápach obuvi může být způsoben různými faktory. Všeobecně se dá mluvit o tom, že v obuvi postupně vzniká živná půda pro mikroby a bakterie, které ve větší koncentraci produkují plynné látky. A právě tyto plyny způsobují nepříjemný zápach. GUAa FITNESS GUASAN SPORT ODOR STOP příjemně voní a je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem.

Sauny, infrasauny, restroomy, kosmetické salony

Desinfekce je nezbytná ve všech zařízeních, kde dochází ke styku holé pokožky s podložkou. Prostředky GUAA Fitness ideálně řeší tyto situace v různých typech zařízení a provozů. Jejich dlohodobý desinfekční účinnek, vysoká účinnost a snadná aplikace jsou ideální volbou. Bezchlorový prostředek určený k okamžitému použití GUAa FITNESS GUASAN SPRAY má antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály. Podle potřeby jednoduše nastříkejte FITNESS GUASAN SPRAY a nechte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy.

Desinfekce-ve-Fitness