Lignofix Super

Kód: 2948/900
999 Kč / ks
Skladem
Varianty litrů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přípravek chrání dřevo před dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami a plísněmi a zároveň LIKVIDUJE dřevokazný hmyz včetně všech jeho vývojových stádií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek chrání dřevo před dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami a plísněmi a zároveň LIKVIDUJE dřevokazný hmyz včetně všech jeho vývojových stádií.

LIGNOFIX SUPER je kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokazným houbám (např. dřevomorka), plísním a preventivním i likvidačním účinkem na dřevokazný hmyz (např. červotoč, tesařík). Je určen k povrchové impregnaci napadeného dřeva v interiérech (např. střešní konstrukce, podlahy) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (např. střešní podbití, dřevěné stavby, ploty) a také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, krmivy a pitnou vodou ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček.

Návod k použití přípravku Lignofix SUPER:

Ředí se vodou v poměru 1:19. Po naředění aplikujte nátěrem, postřikem nebo ponořováním na dokonale očištěné dřevo.  Dřevo  napadené  dřevokaznými  houbami  odstraňte  do  vzdálenosti  alespoň  0,5  m  od  okraje viditelného napadení a nahraďte ho novým; pokud je napadeno i zdivo, odstraňte omítku, vyškrabejte spáry, zdivo opalte hořákem a preventivně ošetřete přípravkem Lignofix Stabil, výrobce STACHEMA CZ.

Použití Lignofixu Super

Skladování:

V  původních  dokonale  uzavřených  obalech,  odděleně  od  potravin,  nápojů  a  krmiv  při teplotě od 5 °C do 25 °C. Chraňte před mrazem.

Záruční doba:

 36 měsíců od data výroby při dodržení podmínek skladování.

Upozornění:

Při aplikaci přípravku zabraňte kontaktu s difuzní fólií, po zaschnutí není kontakt s fólií na závadu. Dodržujte aplikační návod výrobce fólie. Uvedené informace platí i pro barevné modifikace tohoto přípravku.

Vydatnost:

1 kg koncentrátu na 105 m2.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana dřeva
Záruka: 2 roky