Lignofix I-Profi koncentrát bezbarvý

Kód: 1688/5 L
2 350 Kč / ks
Skladem
Varianty litrů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální likvidace dřevokazného hmyzu

VIDEO - NÁVOD
 

LIGNOFIX I-PROFI KONCENTRÁT je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí (střešní podbití, dřevěné stavby, ploty, krovy atd.). Nesmí být použit na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, nápoji a krmivy ani k ošetření dřeva na výrobu dětského nábytku a hraček. Obsahuje regulátory růstu hmyzu, které spolehlivě likvidují všechna jeho vývojová stádia a dlouhodobě chrání ošetřené dřevo před dalším napadením (testace na dřevokazný hmyz dle EN 46 prokázala 100% účinek).
 

Návod k použití přípravkem Lignofix I-Profi:

Po naředění (1:4 vodou) aplikujte nátěrem, postřikem, poléváním nebo ponořováním
na dokonale očištěné dřevo.

Doporučený  počet  ošetření:

1-2x  dle  povrchu  dřeva  (hrubě  opracované  1x,  hladce  2x).  Ochrana dřeva v exteriéru musí být překryta vhodným nátěrem zabraňujícím tvorbě trhlin. Před aplikací dalších nátěrů (laky, lazury) je doporučena doba zasychání 3 dny.

Vydatnost:

1 kg koncentrátu na 30 m2.

Doba ochrany:

v interiérupo dobu životnosti stavby, v exteriéru doporučena kontrola po 10 letech.

Skladování:

V  originálních  dokonale  uzavřených  obalech  při  teplotě  5  °C  až  25  °C,  odděleně  od potravin, nápojů a krmiv.

Záruční doba:

24 měsíců od data výroby (viz číslo šarže) při dodržení skladovacích podmínek.

Upozornění:

Uvedené informace platí i pro barevné modifikace tohoto přípravku. Výrobce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím výrobku.
 

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana dřeva
Záruka: 2 roky