Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Archiv novinek

Nová nafukovací vířivka

19.11.2014
Nafukovací vířivka Glow B-120 LITE je horkou novinkou pro konec sezóny 2014. Představuje jedinečný tip na dárek k Vánocům 2014. Buďte originální a darujte tento neobyčejný prudukt svým blízkým.

Aromatické svíčky BellaCandle

14.11.2014
Aromatické svíčky BellaCandle jsou horkou novinkou pro nastávající vánoční období. Kombinují v sobě vysokou kvalitu a ekologičnost. V každé ze svíček se ukrývá překvapení v podobě stříbrného prstenu.

Tipy na dárky k Vánocům

7.11.2014
Vánoce 2014 se nezadržitelně blíží a většina z nás přemýšlí čím obdarovat své blízké. Přinášíme několik tipů z naší nabídky, které by mohly udělat radost vašim přátelům nebo členům rodiny.

Aromata pro zážitkové sprchy

31.10.2014
Při vstupu do vodní jeskyně vás clona vody z bočních trysek oddělí od prostor wellness a vy se již můžete nechat masírovat jehličkovou masáží či si vychtnávat chladnou mlhovinu. A když je chladu dost, teplý tropický déšť vás uklidní a navodí příjemnou atmosféru karibiku.

Bezchlorová chemie

24.10.2014
Bromové tablety (také označované jako bromine tablety) jsou, díky vysoké stabilitě účinné látky na bázi bromu, vhodné pro úpravu vody ve výrazně oteplených vodách. Jsou tedy ideálním prostředkem právě pro vířivé bazény a Spa, kde se teplota stabilně pohybuje kolem 35 - 37°C.

Nafukovací vířivky opět v prodeji

13.10.2014
Po delší době jsou k dispozici opět skvělé nafukovací vířivky HANSCRAFT. Modely z řady LITE a mobilní vířivky nejvyšší řady s hydromasážními tryskami Birkin J-211, Luxury Exotic J.211 a J-213 jsou skladem a k dispozici pro zákazníky v České republice.

Likvidace plísní

26.9.2014
Rozšířili jsme řadu přípravků pro dezinfekci wellness provozů o přípravky proti plísním. Společnost STACHEMA dodává řadu jak chlorových tak také bezchlórových prostředků, které dokonale likvidují plísně i na hrubých nasákavých površích.

Zazimování bazénů

16.9.2014
Poměrně obsáhlý článek věnovaný problematice jak správně zazimovat bazén. Pokud chcete na jaře mít co nejsnadnější uvedení bazénu do provozu, doporučujeme postupovat podle tohoto podrobného návodu na zazimování.

Bazénová chemie v novém

19.8.2014
Chemoform představuje ve světě bazénové chemie jednoho z lídrů na našem trhu. A netýká se to pouze množství prodaných produktů, ale také a to především, co se týče kvality jejích přípravků. Nyní přichází společnost s novým webem.

Aroma difuzér

5.8.2014
Společnost Camylle představuje na našem trhu novinku v podobě aroma difuzéru BOOBBLE. Tento aroma difuzér se používá s přírodními esenciálními oleji NUAGE od stejné společnosti. Přístroj vedle užitkové funkce při provonění místností do velikosti cca 50m2 s sebou přináší i jedinečný design. Tvoří tak zajímavý doplněk interiéru.

Možné problémy s vodou a jejich řešení

15.7.2014
Přehled nejčastějších problémů s bazénovou vodou a jejich řešení pomocí přípravků bazénové chemie. Silný chlórový zápach, voda je dráždivá, pálí oči; Příliš vysoká hladina chlóru; Stěny bazénu jsou kluzké ; Zákaly vody; Stěny bazénu jsou drsné; Vzniká pěna při spuštěni proti proudu; Koroze; Nedaři se upravit hodnotu pH

Poradna bazénové chemie od A po Z

14.7.2014
Připravili jsme jsme pro naše zákazníky kompletní postup pro údržbu bazénů za pomocí bazénové chemie od společnosti Chemoform. Ovšem postupy jsou obecně platné pro jakoukoliv bazénovou chemii.

Jak na snadnou údržbu bazénové vody?

10.6.2014
Potřebujete snadné a účinné řešení při údržbě vašeho bazénu? Nechce se Vám neustále doplňovat bazénovou chemii a měřit koncentrace chlór? Řešením je Multiblock, tableta s dlouhodobým účinkem až na tři týdny.

Whirlpool set Laguna

3.6.2014
Představujeme novinku na našem trhu, chlorový whirlpool set bazénové chemie Laguna. Zaručená a dlouhodobě osvědčená desinfekce vody ve vířivém bazénu pomocí chlorové chemie. Vhodná především pro komerční využívání vířivých bazénů ve wellness zařízeních, penzionech a dalších

Nové masážní oleje

28.5.2014
Přinášíme nové masážní oleje z řady Pur Massage od francouzské firmy Camylle., která představuje ovoce dlouhodobé spolupráce laboratoří Camylle a profesionálních fyzioterapeutů. Řada masážních olejů Pur Massage představuje spojení těch nejkvalitnějších přírodních olejů a pečlivě vybraných esenciálních olejů.

Poradna bazénové chemie

10.5.2014
Chtěli by jste mít po celou sezónu křišťálově čistou vodu ve vašem bazénu nebo vířivce? Uvažujete o zastřešení bazénu? Nevíte jakou si vybrat infrasaunu? To jsou otázky, které si občas může dát každý, kdo je vyznavačem zdravého životního stylu a má na zahradě či v domácnosti bazén či vířivku.

Dezinfekce wellness zařízení

9.4.2014
Provozujete profesionální wellness nebo fitness zařízení? Potřebujete efektivně, rychle a snadno ošetřovat různé povrchy pro použití dalším zákazníkem? Ideálním řešením je použití profesionální desinfekční řady Dezisan Fitness.

Odzimování bazénu

21.3.2014
Letošní zima byla atypická v mnoha směrech. Téměř žádný sníh, vysoké teploty a sucho. Je zde tedy předpoklad, že se budeme na letní sezónu připravovat o nějaký ten týden dříve. Při vývoji počasí, jaký se nám nabízí, je to více než pravděpodobné.

Akční sady bazénové chemie

16.3.2014
V měsíc březnu a dubnu máme pro naše zákazníky v nabídce zajímavé balíčky bazénové chemie. Jednou z prvních věcí při odzimování bazénu, jeho vyčištění a jeho přípravě pro novou sezónu je především úprava pH. Ideální je hodnota v rozmezí 6,8 - 7,4. Většinou při napouštění z vodovodního řádu je hodnota vyšší a tak je potřeba použít přípravek pH minus.

Bazénová chemie pro novou sezónu

5.3.2014
Přípravy na novou sezónu jsou již v plném proudu. V tomto týdnu jsme navezli první zboží pro nastávající období. Bazénová chemie Laguna za skvělé ceny bude jistě v tomto roce velice žádaná. Připravujeme i doplnění sortimentu o levnější řadu POOL Laguna,


Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.