Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 

 

Archiv novinek

Poděkování zákazníkům

21.12.2018
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali. Přejeme Vám krásné prožití Vánoc a v nastávajícím roce jenom příjemnou relaxaci.

Nové automatické bazénové vysavače

7.3.2018
Rozšířili jsme nabídku automatických bazénových vysavačů o produkty Aquatron. Ve dvou modelových řadách jsou k dispozici vysavače pro privátní bazény do 100m2 plochy a také profesionální modely automatických vysavačů, které vyčistí bazény do délky 50 m.

Nové saunové esence

7.2.2018
Rozšiřujeme nabídku saunových esencí Lacoform. Posledním přírůstkem jsou tři nové vůně. Bílý květ jasmínu, vůně šeříku a zimní sen. Vyzkoušejte novinky z naší nabídky.

Čistá voda ve vířivce?

24.1.2018
Připravili jsme pro vás dokonalý postup, jak se definitivně vypořádat s problematickým udržováním čisté vody ve vířivce.

Přání k Vánocům

21.12.2017
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali. Přejeme Vám krásné prožití Vánoc a v nastávajícím roce jenom příjemnou relaxaci.

Začíná saunová sezona – připravte se

26.10.2017
S nástupem sychravého počasí bychom měli začít intenzívněji myslet také na své zdraví. Chladné počasí sice každému nevyhovuje ale sportovat chceme ještě i venku.

Pečujete o svůj bazén?

30.8.2017
Co když něco zanedbáte a v bazénu se objeví zelená řasa? Přinášíme osvědčený postup jak na jejich likvidaci v několika krocích.

Chraňte svoji vířivku

17.7.2017
Koupí klasického vířivého bazénu či nafukovací vířivky začíná také starost s jeho údržbou. Nejedná se jen o používání vhodného typu bazénové chemie, ale jde také o ochranu vlastního zařízení vířivek.

Kalkulátor spotřeby bezchlorové chemie

14.6.2017
Uvažujete o používání bezchlorové chemie ve Vaší vířivce či bazénu? Přinášíme Vám kalkulátor spotřeby. Zadáte objem vašeho bazénu nebo vířivky, zvolíte předpokládanou délku sezóny a teplotu vody.

Máte problém s úpravou PH?

8.6.2017
Nedaří se Vám srovnat hodnotu pH, co to způsobuje? A existuje řešení? V naší poradně bazénové chemie jsme připravili podrobnější řešení, jak se s nestabilním pH u bazénové vody poprat.

Les de Parfum

15.3.2017
Společnost Camylle uvádí na trh nový revoluční koncept, aby lázním a wellness prostorům dodala čerstvou vůni!

Sleva na chemii Laguna 19 %

8.3.2017
Pro začátek sezony máme u sortimentu bazénová chemie Laguna speciální akci: PŘIPRAVTE SE NA SEZÓNU. Na běžné produkty bazénové chemie řady LAGUNA máme pro naše zákazníky slevu 19% a to až do konce dubna. Řada Laguna patří k nejoblíbenějším na našem trhu s mnoha věrnými zákazníky.

Esence pro klasickou vanu

2.3.2017
Máte rádi aromaterapii, ale nemáte každý den prostor koupat se ve vířivce či si dát pořádnou saunovou lázeň? Nevadí, řešením jsou speciálně připravené vonné esence do klasických van.

Voňavý Valentýn

7.2.2017
Každoročně přinášíme tipy na dárky k Valenýtu i z našeho sortimentu. Armaterapie patří k zamilovaným. Ať již v podobě zapálené vonné svíčky či aromalampy nebo ve formě aromatizovaného masážního oleje.

Novinky pro vířivé bazény

26.1.2017
Společnost Chemoform, která je evropským lídrem ve výrobě bazénové chemie přichází s novinkami pro majitele vířivých bazénů. Ucelenou řadu výrobků doplnila o Spa Vločkovač a projiskřovač a Spa Super změkčovač.

Esence do vířivek Lacofom

19.1.2017
Přední výrobce bazénové chemie a vonných esencí pro vířivky a sauny, společnost Chemoform přichází s novinkou v řadě Lacoform. Nové vonné esence pro vířivé bazény dopnily již oblíbené vůně, které znáte z minulých let.

Přání do nového roku

28.12.2016
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a lásky v roce nastávajícím.

Nová dimenze aromaterapie

6.12.2016
Vyzkoušejte ve své domácí sauně novou řadu esencí, které používají profesionálové v předních českých wellness centrech. Pod značkou Lacoform se skrývá zcela nový koncept, který přináší možnost kombinace základní řady nejoblíbenějších vůní s dvěma prohlubujícími.

Aromaterapie v infrasauně

26.10.2016
Aromaterapické oleje Hansraft jsou určené pro použití v infrasaunách, ale nejen tam. Můžete si pomocí nich provonět i svůj domov pomocí klasické aromalampy. Mívají blahodárné, antiseptické a dezinfekční účinky.

Nové aromatické soli

6.10.2016
Dostaňte se na novou úroveň v aromaterapii a poddejte se síle hydrotherapie s krystalickými esencemi Sport RX Crystals. Jsou nabité vitamíny, minerály a přírodními extrakty. Sport RX jsou ideálním prostředkem pro aktivní životní styl.


Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup