Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Video - jak zazimovat bazén

Po skončení koupací sezóny je potřeba bazén také správně zazimovat. Pokud správně připravíte váš bazén na zimu, tak o to jednodušší bude jeho zprovoznění na jaře. Ušetříte si spoustu práce s jeho přípravou na koupací sezónu a její start bude o to příjemnější. A samozřejmě při správném zazimování také zabráníte možným škodám, které může způsobit chybný postup při přípravě na zimu.

Letos, jsme pro návštěvníky našich stránek připravili také krátké video, jak správně zazimovat bazén. Podívejte se ale také na články v naší poradně, kde se problematice zazimování bazénů věnujeme podstatně šířeji.

Video jak zazimovat bazénZpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.