Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Začíná saunová sezona – připravte se

S nástupem sychravého počasí bychom měli začít intenzívněji myslet také na své zdraví. Venkovní chlad sice každému nevyhovuje, ale sportovat chceme ještě i venku. Vynikající přípravou před outdoorovými aktivitami může být právě pobyt v infrasauně, která příjemně rozehřeje svaly a připraví organismus na následující výkon v nepříznivých podmínkách. A samozřejmě také po sportu je to skvělý nástroj pro regeneraci a uvolnění svalstva.

Také zdravotní účinky infrasauny jsou potvrzovány mnoha odborníky, tak proč nevyužít jejího blahodárného působení. Tím, že infrasauna dokáže prohřát tělo až do hloubky 4 cm při podstatně nižší teplotě než klasická finská sauna, je její použití možné i pro osoby trpící onemocněním srdce a cév, kteří si nemohou klasické saunování dovolit. Je vhodná také pro lidi trpící nesnášenlivostí vysokých teplot.
 
Vytvoření domácího wellness s infrasaunou je v dnešní době již dostupné pro každou domácnost. Umístění do jakékoliv místnosti v domě bez nutnosti složitých stavebních úprav, snadná montáž a pak jednoduché napojení do zásuvky na 220V, to jsou argumenty pro její pořízení. A cena, ta je již také velice příznivá a není to vůbec na úkor kvality infrasauny. V naší nabídce jsou mimo jiné také skvělé infrasany značky France Sauna předního evropského výrobce, které splňují i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. V několika modelových řadách nabízíme infrakabiny pro 1 - 6 osob, v různých barevných variantách kanadského jedlovce, či z vysoce ceněného kanadského červeného cedru se svým typickým aroma.
 
 
Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.