Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vonné esence PWS

Společnost Professional Watter System přináší na náš trh nové, neotřelé vůně do vířivých bazénů. Díky inovativnímu přístupu inženýrů z PWS si můžete nyní vaši koupel ve vířivé vaně vychutnat s vůní dálné Austrálie, Nového Zélandu či Havaje. Užijte si exotiky ve vašem domácím Spa, bez nutnosti dlouhého cestování do exotických krajin.
 
Vonné esence TechnecoSweet California - Vonná esence do vířivky Sweet California Vás přenese do prosluněné Kalifornie a navodí uvolněnou atmosféru teplých letních večerů
 

Havaj - Počáteční vůně této esence je spíše nasládlá s postupným uvolňováním jemné esence citrusů a citrusových květů, která se výtečně snoubí s prvotními sladkými tóny.
 

New Zealand - Hlavu vůně tvoří sladká teplá esence čisté přírody, které se snoubí s exotickým citrusovým srdcem.
 

Spirit of Australia - Esence spojuje dvě silné osobnosti ve světě vůní – eukalyptus a mátu a synergizuje jejich účinky v nové, neobvyklé kompozici čistoty a síly.
 

Frosty Australia - Vůně Austraské buše s typickými vůněmi tohoto kontinentu – eukalyptem a kajeputem, známějším pod názvem tea tree. Kombinace těchto výrazných vůní je zjemněna chladivým dechem máty, který obrousí tvrdé tóny kajeputu a eukalyptu a vytvoří novou, ledově mrazivou kompozici.
 


Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.