Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vířivé bazény - příslušenství


Bazénová chemie
není jediným doplňkem, který můžete potřebovat pro maximální pohodu a uspokojení z používání vířivých bazénů i bazénů klasických. Nabízíme vám proto i ucelenou řadu doplňků jako jsou dávkovače bazénové chemie, teploměry, kartáče, filtry či bazénové vysavače pro dokonalé vyčištění vířivek a bazénů. Pro křišťálově čistou vodu můžete potřebovat kartušové filtry nebo filtrační náplně.

Pro zvýšení komfortu a potěšení z relaxace ve vířivém bazénu jsme pro Vás připravili rozsáhlou nabídku 
whirlpool příslušenství, kde si můžete vybrat od základního vybavení (jakou jsou schůdky pro vstup do vířivého bazénu) až po technologie, která uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele (DVD přehrávač, termokryt).

Kompletní nabídku příslušenství pro bazény naleznete v kategori:
Příslušenství vířivek


Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.