Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

UPOZORNĚNÍ - kopie bazénů!


Dovolujeme si naše zákazníky upozornit, že se v České republice objevily kopie našich vířivých bazénů! Bazény na ilustračních fotografiích vypadají úplně stejně, ale jejich technické vybavení je odlišné - nemají vzduchování, další vybavení musíme uhradit (přestože u nás ho získáte zcela zdarma). Navíc jejich cena je vyšší než na našich internetových stránkách a prodejce se tak snaží navýšit cenu vířivých bazénů pro svůj maximální zisk.

Vážení zákazníci, na vířivé bazény německé společnosti Modulan International máme výhradní zastoupení pro prodej v České republice (společně s naší partnerskou firmou AM Bazény s.r.o.), zajišťujeme vám odbornou instalaci, expresní záruční servis a pozáruční servis. Pokud se setkáte s nabídkou našich bazénů od jiné společnosti, doporučujeme vám maximální opatrnost. V případě problémů s nimi vám totiž nemůžeme poskytnout jakoukoliv pomoc či zařídit záruční servis.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si při výběru své vířivky vyberete kvalitu a záruku!
Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.