Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Inventura ve dnech 25. - 29.9. Přišlé objednávky budeme evidovat, ale jejich expedice začne až od 2.10.2017. Děkujeme za pochopení.

Terasová prkna OMNIDECK


Instalace terasových prken

Montáž terasových prken zdaleka není  záležitostí specializovaných firem. Systém je velice jednoduchý a zvládne jej bez problémů každý trošku schopný domácí kutil. Připravili jsme právě pro tento typ zákazníků podrobný návod na montáž terasových podlah OMNIDECK, která představují vysoce kvalitní systém pro vaše terasy, ale nejen je. Prkna OMNIDECK se dají využít pro stavbu plotů, řešení chodníčků na zahradách a samozřejmě pro vkusné, ale hlavně odolné a trvanlivé terásky kolem vašich venkovních či vnitřních bazénů a vířivek.

Pro ty, kteří neradi čtou návody a raději se pustí co nejrychleji do práce je připraveno instruktážní video, jež v krátkosti a názorně celý postup pokládky terasových prken ukáže.

 


Variabilní systém OMNIDECK

Nechte se inspirovat případně i ukázkami realizací z dřevoplastových prken v naší galerii realizací. Možností jistě naleznete podstatně více, než se na první pohled bude zdát. Terasová prkna slouží jako ploty, zastřešení zastávek autobusů, pokrávají celá náměstí i veřejná koupaliště. Můžete z nich vyrobit i odolný zahradní nábytek, či udělat kombinovanou podlahu na Vaši zimní zahradu.

 

 
Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.