Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Inventura ve dnech 25. - 29.9. Přišlé objednávky budeme evidovat, ale jejich expedice začne až od 2.10.2017. Děkujeme za pochopení.

Spa pro komerční použití


Další generace overflow SPA

Spa pro profesionální použití je jedním z mála wellness produktů, o který je nižší zájem než u klasických vířivek a spa pro soukromé využití. Omezené možnosti hydromasáže, případné problémy s ergonomií a často také příliš komplikovaná instalace jsou běžnými stížnostmi majitelů wellness center.

4SeasonsSpa
toto změnily se zavedením nové generace Overflow Spa. Jedná se o Spa pro profesionální použití (veřejné sauny, hotely, wellness centra atd.) s optimální hydromasáží, vynikající ergonomií a navíc snadnou instalací.


Vířivé bazény pro komerční užití - další informace:

Overflow Spa obsahuje kompletní automatický systém úpravy vody, včetně pískového filtru a vyrovnávací nádrže. Společnost 4 season spa bude podle místních požadavků na každém evropském trhu tento systém upravovat tak, aby byl v souladu s místními předpisy.

4SeasonsSpa Overflow Spa splňuje nejvyšší nároky v rámci hydromasáží, kvalitě vody, ergonomii a celkovému pohodlí. Navíc je instalace vířivého bazénu Overflow Spa velmi snadná, a to na základě unikátní "plug & play" systému "vyvinutého Swim Control. Nový owerflow systém je zcela samostatný a může být nainstalovaný v interiéru i exteriéru a nabízí velice široké spektrum aplikací.  

Technici naší společnosti mají dlouholeté zkušenosti při úpravě vířivých bazénů pro komerční použití. Na základě konkrétních podmínek navrhnou optimální řešení tak, aby vyhovalo všem požadovaným předpisům ze strany hygieny ale především, aby bylo k naprosté spokojenosti návštěvníků vašich wellnes center, hotelů, lázní či penzionů.


   

   Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.