Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Představení na veletrhu


Naše vířivé bazény společně s příslušenstvím jsme představili na Stavebním veletrhu 2008 v Brně, kousek od pavilonu Z. Naše vířivé bazény měly velký úspěch a máme první objednávky. V současné době vám nabízíme několik akčních modelů, kde můžete získat slevu až 20.000 Kč, navíc příslušenství zdarma (schůdky, termokryt, LED osvětlení kolem bazénu). Nebojte se nás zeptat či nám poslat dotaz, co vše vám můžeme nabídnout k vířivce ZDARMA!

Rozhodně největší zájem byl o bazén Rügen (www.virive-bazeny.cz/virivy-bazen-rugen.html), potěšil nás však také zájem o novinku na českém trhu - dvojmístný bazén Föhr (www.virive-bazeny.cz/virivy-bazen-fohr.html). Je zajímavé, že jste projevili obrovský zájem také o kopuli nad vířívky od společnosti Alukov, jejichž varianty vám přinášíme za velmi příznivých cenových podmínek (www.virive-bazeny.cz/prislusenstvi-virivek).Naše vířivka na Stavebním veletrhu 2008

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.