Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ošetření dřeva na zahradě

Rozšířili jsme sortiment o přípravky na ošeření dřeva na Vaší zahradě (a nejen tam). S létem a koupáním v bazénech přichází také méně zábavná součást letního pobytu na zahradě a to ošetření dřevěných materiálů vystavených celoročnímu působení počasí. Zahradní pergoly, obložení bazénů, ploty, zahradní domky a spousta dalším prvků ze dřeva vyžaduje kvalitní přípravu a ošetření před vlastní instalací a také následnou pravidelnou údržbu v několikaletých intervalech.

Kvalitní ochrana dřeva je vždy základem jeho dlouhé životnosti. Ucelený sortiment společnosti Stachema zahrnuje přípravky na ochranu dřeva v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu a jeho případnou likvidaci, pokud jsou již materiály napadené, a také celou paletu silnovrstvých a slabovrstvých lazur na dřevo v různých odstínech.

Barvy jsou ekologické, vodou ředitelné a lze je použít třeba i pro nátěry v potravinářských provozech a na hračky pro děti.

Ochranu dřeva na zahradě - to zajistí kvalitní lazury
 

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.