Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Nové saunové esence

Rozšiřujeme nabídku saunových esencí Lacoform. Posledním přírustkem jsou tři nové vůně. Bílý květ jasmínu, vůně šeříku a zimní sen. 


Zimní sen můžeme zařadit spíše do vůní kořeněných, i když se v ní objevují i ovocné tóny. Její uklidňující aroma je jako stvořené pro dlouhé zimní večery strávené příjemnou relaxací ve finské sauně. K dispozici je zatím pouze v balení 250 ml

Bílý květ jasmínu je typickou květinovou vůní, která osloví především ženy. Její uklidňující aroma poomáhá při úzkostech a depresích a navozuje celkově pozitivní a konstruktivní emoce. Je vhodná také v případě, že večer nemůžete usnout a má také afrodisiakální účinky. Nabízíme ji v balení 250 ml a 1 lt.

Šeřík je opět typickou květinovou vůní, rozjásanou jako jsou na jaře květnové dny, kdy šeřík působí na naše smysly. Povzbuzující a extrémně čistá vůně si podmaní opět především ženy a dívky, ale díky zklidnění bolestí hlavy a migrén najde své příznivce i v řadách mužů. Balení je k dispozici 250 ml.
 

Saunové esence Lacoform


SA Zimní sen 250ml

SA Zimní sen 250ml

519 Kč 467 Kč
Skladem


Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.