Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 

 

Nové saunové esence

Rozšiřujeme nabídku saunových esencí Lacoform. Posledním přírustkem jsou tři nové vůně. Bílý květ jasmínu, vůně šeříku a zimní sen. 


Zimní sen můžeme zařadit spíše do vůní kořeněných, i když se v ní objevují i ovocné tóny. Její uklidňující aroma je jako stvořené pro dlouhé zimní večery strávené příjemnou relaxací ve finské sauně. K dispozici je zatím pouze v balení 250 ml

Bílý květ jasmínu je typickou květinovou vůní, která osloví především ženy. Její uklidňující aroma poomáhá při úzkostech a depresích a navozuje celkově pozitivní a konstruktivní emoce. Je vhodná také v případě, že večer nemůžete usnout a má také afrodisiakální účinky. Nabízíme ji v balení 250 ml a 1 lt.

Šeřík je opět typickou květinovou vůní, rozjásanou jako jsou na jaře květnové dny, kdy šeřík působí na naše smysly. Povzbuzující a extrémně čistá vůně si podmaní opět především ženy a dívky, ale díky zklidnění bolestí hlavy a migrén najde své příznivce i v řadách mužů. Balení je k dispozici 250 ml.
 

Saunové esence Lacoform


SA Zimní sen 250ml

SA Zimní sen 250ml

518 Kč 466 Kč
Skladem


Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup