Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 

 

Nové automatické bazénové vysavače

Rozšířili jsme nabídku automatických bazénových vysavačů o produkty Aquatron, patřících mezi světovou špičku v oboru. Ve dvou modelových řadách jsou k dispozici vysavače pro privátní bazény do 100m2 plochy a také profesionální modely automatických vysavačů, které vyčistí bazény do délky 50 m.

Modelové řady automatických vysavačů Aquatron

Aquabot

Řada bazénových vysavačů, která je určená pro soukromé bazény od 60 do 100 m2 plochy. Čistí nečistoty od 20 mikronů do filtračních vaků případně horních vyjímatelných filtračních boxů. Vyšší modely jsou vybavené patentovaných systémem "Aqua Smart" některé i dálkovým ovladačem.

Ultrabot

Profesionální řada bazénových vysavačů o vysoké čistící kapacitě, které jsou určené pro velké bazény do délky 50 m. Nejvyšší modely mají dva hnací motory a čerpadla se sacím výkonem 37 m3/hodinu.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, doprava zdarma a u řady ULTRABOT předvedení na místě a školení obsluhy ZDARMA

Více o automatických vysavačích naleznete v naší poradně.
 

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup