Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nafukovací vířivky s dárkem

Tato akce je již ukončená


Léto je v plném proudu a tak si možná říkáte, že proč kupovat nafukovací vířivku? Ovšem v bazénu přece nemusíte mít pouze teplou vodu. Nafukovací vířivka může stejně dobře posloužit také k příjemnému osvěžení v parných dnech, kdy navíc pomocí vzduchovacích trysek voda příjemně masíruje celé vedrem unavené teplo. A až se ochladí – a v srpnu už bývají občas docela chladné večery a sem tam nějaká ta plískanice, no takže až se ochladí, tak prostě se jen „přitopí pod kotlem“ a nafukovací vířivka začne plnit svůj účel dvojnásob. Prodloužíte si tak koupací sezónu do hlubokého podzimu. A pokud ji budete mít umístěnou třeba na terase rodinného domku (nebo si ji tam z letního umístění na chalupě či zahradě) tak vířivku můžete užívat celoročně.

Nafukovací vířivky - letní akce

Aktuálně máme speciální akci pro všechny dostupné modely vířivek. Ke každé nafukovací vířivce nakoupené v našem obchodě dostanete jako pozornost celé balení Wellnes Drinku ZDARMA a navíc samozřejmě i tradiční dárek v podobě vonné esence či bazénové chemie. A to opět ZDARMA.

Vířivku Vám odešleme druhý den po objednávce na místo určení a vy se už můžete těšit na skvělé zážitky a vychutnávat si osvěžující drinky. A aby toho nebylo málo, tak doprava je samozřejmě také ZDARMA.

Aktuálně jsou skladem následující modely vířivých bazénů:

Nafukovací vířivka a Wellness Drink ZDARMA 
OASIS M-022LS GLOW LITE
OASIS B-120 Sapphire LITE
OASIS B-120 Twilight LITE
OASIS M-022LS Sapphire LITE
OASIS M-022LS Twilight LITE
BIRKIN J-152
LUXURY EXOTIC J-211
CAMARO M-031
CAMARO M-031S
SUPER CAMARO M-051
SUPER CAMARO M-051S
LUXURY EXOTIC M-113
LUXURY EXOTIC M-115S
BIRKIN M-123
BIRKIN M-123S 
NEST M-001LS LITE
ALPINE M-019LS LITE

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.