Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nafukovací vířivka MARIMEX


Do naší nabídky nově zařazujeme novou generaci nafukovacích vířivých bazénů od společnosti Marimex - Relax Pool. Nafukovací vířivé bazény Marimex jsou přenosné a snadno sestavitelné, ideální do domácností, na chatu nebo i na dovolenou. Jednoduše bazén nafouknete pomocí vestavěné elektrické pumpy a napustíte ho vodou. Zapojíte kartušovou filtrační jednotku do el. sítě a pak už si jen užíváte masážního proudění vody a bublinek. Voda může být vyhřáta až na 40 stupňů. Pro údržbu vody doporučujeme použití kyslíkové tablety.

Cítíte se často unaveni?
Kupte si naší nafukovací vířivku Ralex pool. Naše vířivka vás rychle a účinně zbaví únavy a zregenerujete váš svalový aparát. Při relaxaci ve vířivce zapomenete na starosti všedního dne. Mezi výhody vířivé vany patří mobilita a snadná sestavitelnost.

Chcete pořádat netradiční zahradní párty?
Pochlubte se před svými známými nafukovací vířivkou Relax pool. Jednoduše bazén nafouknete pomocí filtrace a napustíte vodou. Zapojíte do el. sítě a pak už si jen užíváte masážního proudění vody a bublinek. Voda může být vyhřáta až na 40 stupňů. Zdarma termokryt a krycí plachta.

Technické parametry
Vzduchovač: 600W
Topení: nerez ocel, 2000W
Filtrační čerpadlo: 50W
Ochranný jistič: ano
Napájecí kabel: 1,85 m
Napájení: 230V AC, 2650W
Rychlost ohřevu: 1-2 °C/h
Max. teplota: 40 °C (104 °F)
Filtrační systém: vodní čerpadlo o výkonu 2000 l/h

Na výběr máte dvě možnosti:

Relax Pool – nafukovací vířivý bazén s ohřevem.

Relax Pool set – nafukovací vířivý bazén s ohřevem, vysavač SpaVac, malý plovák a set chemie pro Whirlpool.

Navíc ke každé vířivce od nás dostanete jako dárek vonnou esenci do vířivky 250 ml dle vašeho výběru v našem eshopu.

Vedle nafukovací vířivky Relax Pool je nyní nově v našem sortimentu i nafukovací vířivka Camaro od společnosti Hanscraft.

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.