Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Infrasauna do každého bytu

Chtěli by jste si pořídit infrasaunu, ale bydlíte v paneláku nebo máte jen malý byt? Chcete ale přesto využít zdravotní účinky saunování v infrasuně? Pak si pořiďte infrasaunu San Marino.

Tato iInfrasauna byla navržena především jako reakce na širokou poptávku po extra malé infrasauně, která by se pohodlně vešla do malých prostorů. Infrasauna Marino je doopravdy malá ale přesto zůstává velmi výkonná. Navíc její interiér i exteriér je vyroben podobně jako její větší sestřičky z kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku v kombinaci s čelní MDF deskou s barevným dekorem přírodního dřeva. Díky této kombinaci se hodí takřka do každého bytového prostoru.

Infrasauna San Marino pro jednu osobu

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.