Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Les de Parfum

Společnost Camylle uvádí na trh nový revoluční koncept, aby lázním a wellness prostorům dodala čerstvou vůni!  Společnost Camylle Laboratories získala mezinárodní proslulost díky speciálně vyvinutým vůním do vlhkých prostorů lázeňských zařízení, jako jsou sauny, parní lázně, hydroterapie atd.  Camylle nabízí revoluční a bezpečné řešení pro šíření přírodních vůní v lázeňských léčebných místnostech, díky kterému zapomenete na svíčky, aromalampy, vonné tyčinky a další nebezpečné produkty.
 
Difuzér Bysoo pro Perles de parfumDíky vysoce inovativní technologii se malé perly nasytí 100% přírodními vůněmi a éterickými oleji s nebývalou koncentrací. Parfémované perly z řady Perles de parfum pak pomalu a trvale uvolňují vonné látky.
 
Camylle vylepšilo Bysoo, úsporný a tichý difuzér, jenž je nesmírně efektivní a snadno se používá. Vonné molekuly se přes ventilaci rozptylují do lázeňských prostor, jako jsou léčebné místnosti, recepce, wellness prostory, kancelář, odpočívárny apod. a v neposlední řadě provoní i váš domov.
 
Difuzér Bysoo se dokonale hodí pro rozptylování vůní v prostorech až do 25 m2 a který splňuje požadavky všech profesionálů:
  • Suchá a zdravá difuze: rozptylují se pouze molekuly z přírodních vůní a éterických olejů neobsahující chemické látky, rozpouštědla, vlhkost nebo teplo, a proto se jedná o řešení bez toxických emisí.
  • Pohodlná difuze: nasypte doporučené množství perel do difuzéru, zapněte a vůně se bude do celého prostoru uvolňovat dlouhé týdny. Žádné další kroky nejsou třeba.
  • Prověřeno uživateli: vůně mohou někomu způsobovat problémy, na vině jsou však často nesprávné metody difuze. Difuzér Bysoo udržuje dokonale vyváženou intenzitu vůně, vhodnou pro každého.
  • Ekonomická difuze: difuzér Bysoo se prodává za velmi atraktivní cenu a lze ho použít v jakémkoliv prostoru, aniž by vyžadoval značné investice. Maximální spotřeba energie je 5 W.
  • Diskrétní a estetická difuze: difuzér Bysoo se hodí do každého prostředí díky své malé velikosti a účelně neutrálnímu designu, podsvícený LED světlem.
 
Sortiment produktů Perles de parfum je k dispozici ve 150g nebo 300g dózách v přibližně 20 různých vůních.

Článek v naší poradně bazénové chemie

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.